Вітамін В6, Vitamin B6, Solgar, 50 мг, 100 таблеток

Продавець товару: Gcomputers

Biotus
Додати до Списку Бажань

Вітамін В6 піридоксинVitamin B6 Солгар50 мг 100 таблеток

Вітамін В6 необхідний для нормального функціонування цукрів, жирів та білків в організмі. Він також потрібен для правильного росту та розвитку мозку, нервів, шкіри та багатьох інших органів.

Вітамін В6 ще називають піридоксин. Він бере участь у процесі виготовлення серотоніну та норадреналіну, які є хімічними речовинами, які передають сигнали в головний мозок. Вітамін В6  бере участь в утворенні мієліну, шару білка, який утворюється навколо нервових клітин.

Дефіцит вітаміну В6 у дорослих може викликати проблеми зі здоров'ям, пов'язані з нервовою системою, шкірою, слизовими оболонками та системою кровообігу. У дітей   у зоні ризику – Центральна нервова система.  Дефіцит вітаміну В6 може виникнути у людей при діагнозах:  ниркова недостатність,  алкоголізм, рубці на печінці, підвищена активність щитовидної залози, проблеми з поглинанням поживних речовин та серцева недостатність, а також у тих, хто приймає певні ліки.

Застосування: по 1 таблетці на день з їжею. Не підвищувати рекомендовану дозу.

Інші інгредієнти: д ікальційфосфат, мікрокристалічна целюлоза, стеаринова кислота, магнію стеарат рослинний, рослинна целюлоза.

Не містить: дріжджів, молочних продуктів, клейковини, яєць, сої, пшениці, цукру, натрію, консервантів, штучних барвників, ароіатизаторів.

Зберігати в щільно закритій тарі в прохолодному, сухому місці. sans-serif;">З обережністю приймати під час вагітності.

Не вживати, якщо порушена упаковка.

Порція: 1 таблетка
  В одній порції % від добової потреби
Вітамін B6 (піридоксин HCl ) 50 мкг 2500%

Добова потреба не встановлена.

Напишіть власний відгук
Ви переглядаєте:Вітамін В6, Vitamin B6, Solgar, 50 мг, 100 таблеток
Ваша оцінка
Back to Top

Вітамін В6, Vitamin B6, Solgar, 50 мг, 100 таблеток - Вітаміни В - Вітаміни

490 грн