Вітамін Д3 та К2, Vitamin D-3 & K-2, Now Foods, 120 вегетаріанських капсул

Продавець товару: Gcomputers

Biotus
Додати до Списку Бажань

Вітамін Д3 і К2,Now Foods, 1000 МО, 120 капсул 

В останні роки дослідження підтвердили, що Дефіцит вітаміну Д як у дітей так і у дорослих є масовим, що робить це однією з найважливіших медичних проблем. Більш того, дефіцит вітаміну D є першопричиною більшості хвороб таких як: рак, аутизм, діабет, м'язові болі, остеопороз, гіпертонія, розсіяний склероз, хвороби серця, астма, мігрені, екзема, псоріаз та багато інших.

Основною причиною   Дефіцит вітаміну D є те, що ми не проводимо достатньо часу на сонці. Наші тіла синтезують вітамін D під впливом сонячного світла, але   важко отримати оптимальну дозу, особливо у північних широтах протягом темних зимових місяців. З віком шкіра вже не може синтезувати вітамін D так як раніше, а нирки меншою мірою здатні конвертувати вітамін D в його активну форму гормону.

padding: 0px; border: 0px; outline: 0px; color: rgb(102, 102, 102); font-family: Arial; -size: initial; background-origin: initial; background-clip: initial; background-position: initial; background-repeat: initial; ), риб'ячому жирі, яйцях (жовток), гриби – все ж звичайний раціон не забезпечує достатню його кількість в організмі. До того ж більшість збагачених nbsp; вітаміном  D продуктів містять вітамін  D2, форма, яка не так добре використовується організмом, ніж D3 , який організм виробляє під впливом сонця. 0px; outline: 0px; color: rgb(102, 102, 102); font-family: Arial; line-height: 19.2000007629395px; background-image: initial; origin: initial;background-clip:initial;background-position:initial;background-repeat:initial;">Дозування вітаміну встановлюється  індивідуально і залежить від конкретної клінічної ситуації.

Дорослим рекомендується  2000 МО, дітям до 1000 МО вітаміну D3 в день.

Спосіб застосування:   1капсулу 1 або 2 рази на день під час їжі.

Не містить: солі, дріжджів, пшениці, клейковини, сої, молока, яєць та молюсків.

Препопередження: зберігати в сухому, прохолодному місці, недоступному для дітей. Не вживати, якщо захисне кільце зламано або відсутнє

 Інші інгредієнти:  рісова мука, целюлоза (капсули), мальтодекстрин і кремнезем. Немає пшениці, клейковини, сої, молока, яєць, риби або ракоподібних.

 

 

 
 Склад:
Розмір порції: 1 капсула
  Склад однієї порції % від добової потреби
Вітамін С (аскорбілпальмітат)  3 мг 5%
 Вітамін D3 (холекальциферол)   1000 МО 250% 
 Вітамін К2 (менахіноном)    45 мкг  56%
 
Напишіть власний відгук
Ви переглядаєте:Вітамін Д3 та К2, Vitamin D-3 & K-2, Now Foods, 120 вегетаріанських капсул
Ваша оцінка
Back to Top

Вітамін Д3 та К2, Vitamin D-3 & K-2, Now Foods, 120 вегетаріанських капсул

326 грн