Гейнер, карбо посилення, Carbo Gain, Now Foods, Sports, 907 г

Продавець товару: Gcomputers

Biotus
Додати до Списку Бажань

Гейнер містить протеїн, креатин, вітаміни, мікроелементи, амінокислоти, жири, а також речовини, що сприяють кращому засвоєнню гейнера в організмі (травні ензими), та ін інгредієнти. Головне завдання гейнера – збільшення маси тіла та швидке заповнення енергетичних запасів. Сучасні гейнери високоякісні та збалансовані, вони містять очищений білок із високою біологічною цінністю, спеціальні вуглеводи та інші корисні речовини. Гейнер більше підходить для людей худорлявої статури, без проблемного жировідкладення, які прагнуть швидко додати м'язову масу. Сучасний спорт неможливо уявити без спортивного харчування, а гейнери – це один із найпопулярніших продуктів, особливо для бодібілдингів. Гейнер на воді, молоці або соку є оптимальним за засвоєнням, особливо після інтенсивного тренування. Правильне збалансоване харчування – одна з основних складових успіху у спорті. Гейнери купити у Києві. Гейнери в порошку

Карбо посилення порошок Gainer Now Foods 907 гр гейнери

Спосіб застосування: 2/3 склянки порошку розчиніть у 700 мл. води чи соку. Використовуйте до, під час та після інтенсивних фізичних вправ.  arial,helvetica,sans-serif;">Інші інгредієнти: 100% чистий мальтодекстрин (з кукурудзи).

Не містить:  дріжджів, пшениці, клейковини, сої, молока, яєць, риби, молюсків або горіхів.

Попередження: тільки для дорослих. Якщо ви приймаєте ліки за рецептом або вболіваєте - перед прийомом зверніться до лікаря. Хпораніть у щільно закритій тарі в прохолодному, сухому місці, далеко від дітей. Не використовуйте, якщо друк безпеки зламана або відсутній.

 

Склад:
Порція:  2/3 чашки (67 г)
Порцій в упаковці: близько 14
  В одній порції % від добової потреби
Кал орії  250  
Всього вуглеводів 63 г 21% *
Цукор 2 г 
Натрій  45 мг  2%
 † Добова потреба не визначено.  
Напишіть власний відгук
Ви переглядаєте:Гейнер, карбо посилення, Carbo Gain, Now Foods, Sports, 907 г
Ваша оцінка
Back to Top

Гейнер, карбо посилення, Carbo Gain, Now Foods, Sports, 907 г - Вітаміни

704 грн