Фолієва кислота, Folic Acid, Puritan's Pride, 400 мкг, 250 таблеток

Продавець товару: Gcomputers

Biotus
Додати до Списку Бажань

Фолієва кислотаСолгар, Фолат Folic Acid 400 мкг 250 таблеток

Фолієва кислота – це водорозчинний вітамін. Продукти, які природним чином містять велику кількість фолієвої кислоти листові овочі (шпинат, броколі, салат), спаржа, фрукти (банани, дині, лимони) боби, дріжджі, гриби, м'ясо (яловичі печінка і нирки), апельсиновий і томатний соки.

Фолієва кислота використовується для профілактики та лікування низького рівня  фолієвої кислоти в крові (дефіцит фолієвої кислоти), а також його ускладнень, у тому числі "старіння крові" (анемія) і нездатності кишечника засвоювати поживні речовини належним чином.Фолієва кислота застосовується при інших захворюваннях, пов'язаних з дефіцитом фолієвої кислоти: виразковий коліт, захворювання печінки, алкоголізм, при лікуванні нирковим діалізом.

Жінки, які вагітні або можуть завагітніти, повинні приймати фолієву кислоту, щоб запобігти викидням і "дефекту  нервової трубки"  плоду.

Фолієва кислота використовується при втраті пам'яті, хворобі Альцгеймера, віковій втраті слуху,  для запобігання захворюванням очей (вікової макулярної дегенерації), зменшення   ознак старіння, &n остеопорозі,  синдромі  неспокійних ніг,  проблемах зі сном, депресії, нервових болях, м'язових болях.

Фолієва кислота часто використовується в поєднанні з іншими вітамінами. Фолієва кислота необхідна для правильного розвитку організму людини. Вона бере участь у виробництві генетичного матеріалу під назвою ДНК і в багатьох інших функціях організму. Фолієва кислота купити в Києві.Фолієва кислота в таблетках

 

Не містить: клейковини, пшениці, молочних продуктів, сої, дріжджів, цукру, натрію, штучних ароматизаторів, підсолоджувачів, консервантів та барвників.  ,sans-serif;">Попередження: якщо у вас є якісь захворювання або ви приймаєте ліки за рецептом - перед прийомом проконсультуйтеся з лікарем. Зберігати в сухому, прохолодному місці в недосяжності дітей. Не вживати , якщо захисне кільце зламана або відсутня.

Інші інгредієнти: дикальційфосфат, мікрокристалічна целюлоза, рослинна стеаринова кислота, діоксид кремнію, рослинна целюлоза.

 

Склад
Порція: 1 таблетка
  В одній порції % від добової потреби
Фолієва кислота 400 мкг 100%
Напишіть власний відгук
Ви переглядаєте:Фолієва кислота, Folic Acid, Puritan's Pride, 400 мкг, 250 таблеток
Ваша оцінка
Back to Top

Фолієва кислота, Folic Acid, Puritan's Pride, 400 мкг, 250 таблеток - Вітаміни В - Вітаміни

113 грн