Рідкий кальцій, магній, Calcium Magnesium, Nature's Life, 474 мл.

Продавець товару: Gcomputers

Biotus
Додати до Списку Бажань

Магній та кальцій необхідні організму в першу чергу. Магній + Кальцій – біологічно активна добавка (БАД); джерело мінеральних речовин - магнію та кальцію. , активізує багато ферментів, сприяє зниженню артеріального тиску Приймає участь в обміні фосфору, сприяє зниженню тиску крові. Приймає участь у процесі нервово-м'язового збудження. Кальцій формує кісткову та зубну тканину. Він бере участь у регуляції проникності клітинних мембран, процесі згортання крові, підтримує стабільність серцевої діяльності, бере участь у скороченні скелетних та гладких м'язів, мускулатури міокарда. Сприяє виведенню солей важких металів та радіонуклідів. Оскільки постійно відбувається виведення кальцію з організму - слід у будь-якому віці стежити надходженням його з їжею в необхідних кількостях або приймати додатково у разі його нестачі. Для максимальної активності магній і кальцій повинні надходити в організм у співвідношенні (1:2). . Він є головним регулятором фосфорно-кальцієвого обміну, підтримує рівень кальцію та фосфору в крові, бере участь у формуванні та віковому розсмоктуванні кісткової тканини. У осіб похилого віку при дефіциті вітаміну D3 розвивається остеопороз кісток нижніх відділів хребта, кісток таза і нижніх кінцівок. Організм, за умови регулярного впливу сонячного світла на шкіру, може самостійно виробляти вітамін D3. Однак це відтворення вітаміну не є достатнім для здоров'я у зимову пору року. Рідкий кальцій магній - краща і приємніша форма отримання мінералів. Рідкий магній кальцій для дітей. Рідкий кальцій магній D3 купити в Києві.

Рідкий кальцій магнійD3 фосфор з апельсиновим смаком Calcium Magnesium Natures Life 474 мл колоїдні мінерали

Рекомендації щодо використання: використовуйте тільки за призначенням. Візьміть 1-2 столові ложки на день. Перемішати або інтенсивно струсити, перш ніж приймати для того, щоб вміст ретельно перемішався. 

 

Інші інгредієнти: вода, сорбіт, лимонна кислота, натуральний ароматизатор, рослинний гліцерин, ксантанова камедь та каррагенан. 

 

Не містить:пшеницю, клейковину, сою, молоко, яйця, рибу.

Попередження: зберігати в прохолодному, сухому місці після відкриття. Лише для дорослих. Проконсультуйтеся з лікарем, якщо ви вагітні або приймаєте ліки. Зберігати в недоступному для дітей місці.

 

Склад: 

  Порція: 1 столова ложка (15 мл) Порцій в упаковці: 31   В одній денній порції % від добової потреби Калорії 10   Усього вуглеводів 4 г 1% † Вітамін D-3 (як холекальциферол) 1000 МО 250% Кальцій (як Mono і трикальційфосфат, цитрат кальцію, глюконат кальцію, лактат кальцію) 600 мг 60% Фосфор (як Mono і трикальційфосфату) 600 мг 60% Магній (як цитрат магнію, гідроксиду магнію, карбонат магнію) 300 мг 75% † Добова потреба розрахована на дієту в 2000 калорій.

Напишіть власний відгук
Ви переглядаєте:Рідкий кальцій, магній, Calcium Magnesium, Nature's Life, 474 мл.
Ваша оцінка
Back to Top

Рідкий кальцій, магній, Calcium Magnesium, Nature's Life, 474 мл. - Магній - Мінерали

913 грн