Рідкий кальцій магній для дітей, Kids 'Calcium Magnesium Liquid, Life Time Vitamins, фруктовий смак, 473 мл.

Продавець товару: Gcomputers

Biotus
Додати до Списку Бажань

Магній та кальцій необхідні організму в першу чергу. Магній + Кальцій – біологічно активна добавка (БАД); джерело мінеральних речовин - магнію та кальцію. , активізує багато ферментів, сприяє зниженню артеріального тиску Приймає участь в обміні фосфору, сприяє зниженню тиску крові. Приймає участь у процесі нервово-м'язового збудження. Кальцій формує кісткову та зубну тканину. Він бере участь у регуляції проникності клітинних мембран, процесі згортання крові, підтримує стабільність серцевої діяльності, бере участь у скороченні скелетних та гладких м'язів, мускулатури міокарда. Сприяє виведенню солей важких металів та радіонуклідів. Оскільки постійно відбувається виведення кальцію з організму - слід у будь-якому віці стежити надходженням його з їжею в необхідних кількостях або приймати додатково у разі його нестачі. Для максимальної активності магній і кальцій повинні надходити в організм у співвідношенні (1:2). . Він є головним регулятором фосфорно-кальцієвого обміну, підтримує рівень кальцію та фосфору в крові, бере участь у формуванні та віковому розсмоктуванні кісткової тканини. У осіб похилого віку при дефіциті вітаміну D3 розвивається остеопороз кісток нижніх відділів хребта, кісток таза і нижніх кінцівок. Організм, за умови регулярного впливу сонячного світла на шкіру, може самостійно виробляти вітамін D3. Однак це відтворення вітаміну не є достатнім для здоров'я у зимову пору року. Рідкий кальцій магній - краща і приємніша форма отримання мінералів. Рідкий магній кальцій для дітей. Рідкий магній кальцій D3 купити в Києві.

Рідкий магній кальцій D3 форсфор цинк для дітей Calcium Magnesium Life Time 473 мл колоїдні мінерали

Спосіб застосування: до 2 чайних ложок на день з соком (можна окремо) або за розпорядженням лікаря.

Інші інгредієнти: очищена вода, фруктоза, натуральний ароматизатор жувальної гумки , лимонна кислота, ксантанова камедь і каррагенан. sans-serif;">Попередження: добре в Збалакати перед використанням. Охолодити після відкриття. Зберігати в щільно закритій тарі в прохолодному, сухому місці, далеко від дітей. Не використовуйте, якщо друк зламана або відсутній. 885px;"> Порція: 2 чайні ложки (10 мл) Кількість порцій: 47   В одній % від добової % від добової порції потреби потреби   для дітей 2-4 років   Калорії 10     Всього вуглеводів 1 г * <1% Цукор 1 г     Вітамін D3 (холекальциферол) 267 МО 67% 67% Кальцій (цитрат, трикальційфосфат, глюконат) 400 мг 50% 40% Фосфор (трикальційфосфат) 100 мг 13% 10% Магній (цитрат магнію) 200 мг 100% 50% Цинк (оксид цинку) 5 мг 63% 33% * Добова потреба не визначена.      

Напишіть власний відгук
Ви переглядаєте:Рідкий кальцій магній для дітей, Kids 'Calcium Magnesium Liquid, Life Time Vitamins, фруктовий смак, 473 мл.
Ваша оцінка
Back to Top

Рідкий кальцій магній для дітей, Kids 'Calcium Magnesium Liquid, Life Time Vitamins, фруктовий смак, 473 мл. - Вітаміни для дітей - Вітаміни

941 грн