Зелений чай EGCg (Green Tea), екстракт, Now Foods, 400 мг, 90 капсул

Продавець товару: Gcomputers

Biotus
Додати до Списку Бажань
Його корисні властивості пояснюються великим (близько 500) вмістом різних хімічних речовин: кальції, фторе, залозі, йоді, калії, фосфорі, магнії, золоті, натрії; 450 видами органічних сполук (білки, жири і т.д.) та багатьма групами вітамінів. Чарівні властивості зеленого чаю пояснюються наявністю кофеїну-теїну (надає припливу сил і бадьорості, активізує фізичну та розумову діяльність, підвищує працездатність); мікро- та макроелементів (підвищують імунітет, зміцнюють волосся, нігті); Китайці п'ють зелений чай для схуднення Зараз відомо, що зелений чай є хорошим імуностимулятором, що позитивно впливає на нервову та серцево-судинну системи. Антиоксиданти, що знаходяться в ньому, благотворно впливають на весь організм, покращують стан та колір шкіри, покращують травлення. При регулярному вживанні зеленого чаю шкіра омолоджується, а зморшки зникають. Він покращує метаболізм, прискорює обмінні процеси та виводить токсини, шлаки та зайву рідину з організму, що призводить до худіння природним шляхом. Зелений чай знижує рівень цукру на крові. Листя зеленого чаю містить вітамін Р, вітамін С і провітамін А (каротин), які підвищують імунітет, оберігають клітини від руйнувань, посилюють виведення вільних радикалів і сприятливі для зору. Вітамін В1 регулює вуглеводний баланс організму. Вітамін В2 допомагає боротися з бактеріями та вірусами, сприяє зміцненню нігтів та волосся. Вітамін В3 посилює виробництво еритроцитів та знижує кількість холестерину в крові. Вітамін Е зміцнює клітинні мембрани та надає антиоксидантну дію на організм. Цей вітамін позитивно впливає на статеву систему людини. Ефірна олія зеленого чаю активно використовується в косметичних та лікувальних цілях. Зелений чай — це справжня скарбниця дорогоцінних лікувальних властивостей. Зелений чай купити у Києві. Зелений чай у капсулах

Зелений чай екстракт EGCg Green Tea Now Foods 400 мг 90 вегетаріанських капсул Нау фудз

Приймати : по капсулі в день з їжею. Не приймати цей продукт на порожній шлунок, не перевищувати рекомендовану дозу. -size: small;">Інші інгредієнти: целюлоза (капсула), діоксид кремнію і магнію стеарат (рослинний джерело).

Не містить: дріжджів, пшениці, клейковини, сої, молока, яєць, риби, молюсків, ор ехов.

Зберігати в прохолодному, сухому місці після відкриття. ;">Тільки для дорослих. Приймати з їжею.

З обережністю приймати цей продукт у період вагітності, при прийомі інших ліків, при скаргах на печінку.

 Зберігати в недоступному для дітей місці.

* Добова потреба не визначена.
Порція: 1 капсула
  В одній порції % від добової портебності *

Екстракт зеленого чаю (Camellia Sinensis) (аркуш) (стандартизований екстракт) [ 80% катехінів та 50% ЕГКГ (епігаллокатехіна галлат) (200 мг)] (до 4 мг природного кофеїну)

400 мг *

Декофеїнізований" sp;Зелений чай (Camellia Sinensis) (аркуш)

50 мг *

 

Напишіть власний відгук
Ви переглядаєте:Зелений чай EGCg (Green Tea), екстракт, Now Foods, 400 мг, 90 капсул
Ваша оцінка
Back to Top

Зелений чай EGCg (Green Tea), екстракт, Now Foods, 400 мг, 90 капсул - Вітаміни

508 грн