Вітамін В6, B-6, Now Foods, 50 мг, 100 таблеток

Продавець товару: Gcomputers

Biotus
Додати до Списку Бажань

Вітамін В6, Now Foods , 50 мг, 100 таблеток

Вітамін В6" необхідний для нормального функціонування цукрів, жирів та білків в організмі. Він також необхідний для правильного росту та розвитку мозку, нервів, шкіри та багатьох інших органів.

Вітамін В6 ще називають піридоксин. Він бере участь у процесі виготовлення серотоніну та норадреналіну, які являють собою хімічні речовини,  передавальні сигнали у головний мозок. Вітамін В6 також бере участь в утворенні мієліну - шару білка, який утворюється навколо нервових клітин. outline: 0px; font-size: 12px; color: rgb(102, 102, 102); font-family: Arial; font-style: normal; font-variant: normal; line-height: 19.2000007629395px; orphans: auto; text-align: start; text-indent: 0px; -stroke-width: 0px; background: rgb (255, 255, 255); , шкірою, слизовими оболонками та системою кровообігу. У дітей – ndash; у зоні ризику – Центральна нервова система. Дефіцит Вітамін В6 може виникнути у людей з ускладненнями ниркової недостатності, з алкоголізмом, рубцями печінки, підвищеною активністю щитовидної залози, проблемами з поглинанням поживних речовин і серцевою недостатністю, а також у тих, хто приймає певні ліки. span>

Помірний дефіцит вітаміну В6 є поширеним явищем.

Для того, щоб вітаміни, які ви вживаєте, були використані в організмі, вони повинні бути спочатку перетворені в їх активні форми - коферменти. безпосередньо в кров в його активній формі, готовий діяти відразу, це дозволяє уникнути втрати, які можуть виникнути не тільки в процесі травлення, але і під час процесу перетворення в печінці. основний метаболічно активний коферментною формою вітаміну B-6.Він синтезується, головним чином, у печінці за допомогою ферментів, які вимагають B-2, цинку та магнію для їх активності.Р-5-P пов'язаний з численними ферментами, багато з яких беруть участь у конверсії амінокислот у нейромедіатори дофаміну, норадреналіну та серотоніну.Р-5-P також необхідний для синтезу молекули гемоглобіну.

Спосіб застосування:  1 таблетка  на день.

Не містить: глютена, пшениці, молока, дріжджів, цукру, натрію, штучних добавок, підсолоджувачів, консервантів та барвників. 

Попередження: зберігати в сухому, прохолодному місці, недоступному для дітей. Не використовувати, якщо захисне кільце зламано або відсутнє.

Інші інгредієнти:  желатин, рисова пудра.

Склад
Порція: 1 таблетка
  В одній порції % від добової потреби

Вітамін В6 (піридоксин гідрохлорид)

 

50 мг

 

2500%

 

 

Напишіть власний відгук
Ви переглядаєте:Вітамін В6, B-6, Now Foods, 50 мг, 100 таблеток
Ваша оцінка
Back to Top

Вітамін В6, B-6, Now Foods, 50 мг, 100 таблеток

253 грн