Вітамін Е, Liqui-E, Twinlab, рідкий, 240 мл

Продавець товару: Gcomputers

Biotus
Додати до Списку Бажань

 Вітамін Е, Twinlab, Рідкий, 240 мл

Вітамін Е необхідний для структурної та функціональної підтримки скелетної, серцевої та гладкої мускулатури. Вітамін Е також допомагає у формуванні червоних кров'яних клітин та допомагає підтримувати запаси вітамінів А та К, заліза та селену. Вітамін Е може мати позитивний вплив на імунну систему, захищає від окисного пошкодження клітин, які можуть призвести до хвороби серця, має профілактичну дію проти раку, допомагає полегшити симптоми хвороби Альцгеймера, і може допомогти запобігти деяким пов'язаним з діабетом ускладненням, особливо для очей
/>

Спосіб застосування :  1 столова ложка на день.

Не містить глютен, пшеницю, молоко, дріжджі, цукор, натрій, штучних добавок, підсолоджувачів, консервантів та барвників.

Попередження:  Зберігати у сухому прохолодному місці у недосяжності дітей. Не використовувати, якщо захисне кільце зламано або відсутнє.

 

 Інші інгредієнти: очищена вода, гліцерин, сорбітол, пропілен гліколь, натуральні та штучні смакові добавки, метилпарабен (консервант), калію сорбат (консервант), поліпарабен (консервант), соєвий лецитин, симетикон.

Сіль без натрію.  Склад Порція: 1 столова ложка (15 мл) Порцій в упаковці: 16   В одній порції % від добової потреби Калорій 30   Усього вуглеводів 8 г 3%* Вітамін Е  (д - альфа токоферил, поліселінгліколь1000 суццинат) 400 МО 1333% Натрій 0 мг 0% <доба потреба заснована на дієті в 2000 ккал.

Напишіть власний відгук
Ви переглядаєте:Вітамін Е, Liqui-E, Twinlab, рідкий, 240 мл
Ваша оцінка
Back to Top

Вітамін Е, Liqui-E, Twinlab, рідкий, 240 мл - Вітамін Е - Вітаміни

2 198 грн