Йод комплекс (Iodine Co-Factors), EuroPharma, 120 капсул

Продавець товару: Gcomputers

Biotus
Додати до Списку Бажань

Основним вмістищем йоду в природі служить океан, з якого краплі морської води потрапляють у повітря і вітрами переносяться на великі відстані. Переважна кількість українців живе в умовах йодного дефіциту. У більшості харчових продуктів йоду дуже мало, виняток становлять лише риба, особливо морська, морепродукти, хурма, смородина, вишня. Найбільш багата йодом «морська капуста» (Вона ж ламінарія), якою необхідно з'їдати по 200-300 г на день, щоб повністю забезпечити організм йодом. Ми цього не робимо, тож маємо йододефіцит. При постійній йодній недостатності синтез гормонів щитовидної залози знижується, з'являється швидка стомлюваність, сонливість, млявість, уповільнена мова, депресія, погіршення пам'яті, ожиріння, сухість шкіри, ламкість нігтів та волосся, зниження імунітету. Нестача йоду призводить до зниження частоти серцевих скорочень та зниження температури тіла. Нестача гормонів щитовидної залози позначається на репродуктивному здоров'ї жінок. Йод комплекс купити у Києві. Йод комплекс у капсулах. .64.161&c=5">Йод (Iodine) комплекс EuroPharma 120 капсул

Рекомендації щодо застосування: 4 капсули на день, бажано, з їжею або за вказівкою лікаря.

Інші інгредієнти: целюлоза, стеарат магнію (рослинний джерело), стеаринова кислота (рослинне джерело) і рослинне покриття.

Не містить: цукор, сіль, сою, дріжджі, пшеницю, глютен, молочні продукти, штучні барвники, штучні ароматизатори і консерванти .

Попередження: зверніться до фахівця-медика перш ніж використовувати, якщо ви берете ні або приймаєте ліки. Зберігати у прохолодному, сухому та темному місці.

 

Склад: 

Порція: 4 капсули
Порцій в упаковці: 30
  В одній дні порції % від добової потреби
Рібофлавін (вітамін В2) 200 мг 11764%
Нікотинова кислота  1000 мг 5000%
Магній  200 мг 50%
Селен  200 мкг 285%
Марганець  10 мг 500%
Напишіть власний відгук
Ви переглядаєте:Йод комплекс (Iodine Co-Factors), EuroPharma, 120 капсул
Ваша оцінка
Back to Top

Йод комплекс (Iodine Co-Factors), EuroPharma, 120 капсул - Вітаміни з йодом - Мінерали

1 878 грн