Соєвий протеїн, Soy Protein, порошок, Bob's Red Mill, 793 г

Продавець товару: Gcomputers

Biotus
Додати до Списку Бажань

Соєвий протеїн найбільше підходить тим, хто страждає на непереносимість до молочних продуктів та надмірної ваги. Добре збалансований за амінокислотним складом соєвий протеїн знижує рівень холестерину в крові (ізофловони, вплив на ендокринну залозу, волокна, сапоніни тощо), скорочує кількість ракових клітин (особливо рекомендується ізольят соєвого білка). Фітоестрогени, що входять до складу сої, знижують рівень холестерину та ризик серцевих захворювань, що найбільше підходить для бодібілдерів, які використовують анаболічні стероїди. Крім цього, соєвий протеїн покращує функцію щитовидної залози, а ізолят соєвого білка істотно впливає на збільшення вироблення тироїдних гормонів у людини. Соєвий протеїн містить до 35%. амінокислот: глютаміну, лізину та амінокислот з розгалуженими ланцюжками, що більше ніж тваринні протеїни. Але соя багата на аргінін, що сприяє зміцненню імунітету. А метіоніном соєвий протеїн збагачують додатково. Тому соєвий протеїн має ті ж біологічні цінності, що молочний та яєчний протеїн. У складі соєвого ізоляту вміст білка становить понад 85%. Але соєвий протеїн має інгібітор, який знижує швидкість травних процесів, і може викликати пошкодження стінок тонкої кишки. Тому соєвий протеїн рекомендується вживати в раціоні спортсменів і бодібілдерів зокрема обмежено. Соєвий протеїн порошок купити в Києві. 12742&t=178.54.64.161&c=5">Соєвий протеїн порошок Soy Protein Bobs Red Mill 793 гр

Спосіб застосування:  зберігати в холодильнику. 

Соєвий протеїновий напій: ¼ банана, ¼ яблука, 100 мл молока, 2 столові ложки соєвого білка (порошок). Змішати всі разом в міксері.

інгредієнти:ізолять соєвого білка. Утримує сою.

Попередження:  цей продукт продається на вагу, а не обсяг. Зберігати у прохолодному сухому місці після розкриття упаковки. Використовуйте цей продукт лише як харчову добавку. Не використовуйте для зменшення ваги. Цей продукт містить природні фітоестрогени. Не приймайте більше ніж 2 порції на день. Не застосовувати  дітям до 12 років.

">Склад: tr>
Порція: 1 столова ложка (6,5 г)
Кількість порцій: 60, 120
Склад однієї порції % від добової потреби**
Калорії
20  
Калорії від жирів
0  
Усього жирів
/>
0 г 0% *
Насичені жири
0 г
0%  
Транс-жири
 0 г  
Холестерин
0 мг   0%
Натрій
60 мг 0%
Всього вуглеводів 0 г
0% span>
Харчові волокна  0 мг  0% 
Білок (протеїн)
5 г
 
Кальцій   0%
Цукор  
Залізо   4%
Вітамін А 
  0%
Вітамін C   0%

 

**С ">потреба заснована на дієті в 2000 калорій.

Добова норма може бути вищою або нижчою в залежності від різних потреб у калоріях.
Напишіть власний відгук
Ви переглядаєте:Соєвий протеїн, Soy Protein, порошок, Bob's Red Mill, 793 г
Ваша оцінка
Back to Top

Соєвий протеїн, Soy Protein, порошок, Bob's Red Mill, 793 г - Соєвий протеїн

1 160 грн