Селен (Selenium), Solgar, 100 мкг, 100 таблеток

Продавець товару: Gcomputers

Biotus
Додати до Списку Бажань

Селен входить до складу багатьох імунних білків, ферментів. При достатній кількості селену організм має міцний імунітет і чудово захищений від несприятливих зовнішніх факторів, вірусів різних захворювань. Селен бере участь в обміні холестерину та підтримує його необхідний рівень у крові, підтримує в нормі тиск та еластичність кровоносних судин, відновлює серцеві м'язи після інфаркту. Селен — антиокислювач. Селен захищає нуклеїнові кислоти, які є складовою всіх живих систем і відіграють провідну роль в біосинтезі білка і передачі спадкових ознак і властивостей організму, від пошкоджень. Селен допомагає зберегти гостроту зору, запобігає руйнуванню та некрозу печінки, виводить важкі метали з організму. Селен корисний чоловікам більше ніж жінкам. Внаслідок неправильного харчування, стресів, поганої екології, куріння, ми часто потребуємо додаткових добавок селену. Селен купити у Києві. Селен  у таблетках

Селен (Selenium) Solgar 100 мкг 100 таблетокСелен, молібден

Спосіб застосування:  від 1 до 2 таблеток на день під час їжі або за вказівкою лікаря.

Інші інгредієнти: Saccharomyces Cerevisiae (пекарські дріжджі, пивні дріжджі). Містить пшеницю †.

† пекарські та пивні дріжджі отримують з пшениці.

Не містить: молочних продуктів, сої, цукру , натрію, штучних ароматизаторів, підсолоджувачів, консервантів або барвників.

Попередження: або жінками, що годують. Уникайте використання цього продукту, якщо у вас алергія на дріжджі. Якщо ви приймаєте якісь ліки або хворієте - перед прийомом проконсультуйтеся з лікарем. &Зберігати в сухому, прохолодному місці в недосяжності дітей. Не використовувати, якщо захисне кільце зламано або відсутнє.

 

Склад:
Порція: 1 таблетка
 
  Склад однієї порції % від добової потреби
Селен ( дріжджовий) 100 м кг  143%
 
Напишіть власний відгук
Ви переглядаєте:Селен (Selenium), Solgar, 100 мкг, 100 таблеток
Ваша оцінка
Back to Top

Селен (Selenium), Solgar, 100 мкг, 100 таблеток - Вітаміни

686 грн