Селен, Selenium, Solgar, без дріжджів, 200 мкг, 250 таблеток

Продавець товару: Gcomputers

Biotus
Додати до Списку Бажань

Селен входить до складу багатьох імунних білків, ферментів. При достатній кількості селену організм має міцний імунітет і чудово захищений від несприятливих зовнішніх факторів, вірусів різних захворювань. Селен бере участь в обміні холестерину та підтримує його необхідний рівень у крові, підтримує в нормі тиск та еластичність кровоносних судин, відновлює серцеві м'язи після інфаркту. Селен — антиокислювач. Селен захищає нуклеїнові кислоти, які є складовою всіх живих систем і відіграють провідну роль в біосинтезі білка і передачі спадкових ознак і властивостей організму, від пошкоджень. Селен допомагає зберегти гостроту зору, запобігає руйнуванню та некрозу печінки, виводить важкі метали з організму. Селен корисний чоловікам більше ніж жінкам. Внаслідок неправильного харчування, стресів, поганої екології, куріння, ми часто потребуємо додаткових добавок селену. Селен купити у Києві. Селен  у таблетках

Селен (Selenium) Solgar 200 мкг 250 таблетокСелен, молібден

Спосіб застосування:  1 таблетку на день, бажано, під час їжі або за вказівкою лікаря.

Інші інгредієнти: дикальційфосфат, мікрокристалічна целюлоза, діоксид кремнію, рослинний магнію стеарат, рослинна целюлоза.

Не містить: клейковини, пшениці, молочних продуктів, сої, дріжджів, цукру, натрію, штучних ароматизаторів, підсолоджувачів, консервантів або барвників.

Попередження: якщо ви вагітні, годуєте грудьми, приймаєте якісь ліки або вболіваєте - перед прийомом проконсультуйтеся з лікарем. Не приймайте цей продукт, якщо у вас є алергія на дріжджі. &Зберігати в сухому, прохолодному місці в недосяжності дітей. Не використовувати, якщо захисне кільце зламано або відсутнє.

 

Склад:
Порція: 1 таблетка
 
  Склад однієї порції % від добової потреби
Селен ( L-селенометіонін)  200 мкг  286%
Напишіть власний відгук
Ви переглядаєте:Селен, Selenium, Solgar, без дріжджів, 200 мкг, 250 таблеток
Ваша оцінка

Селен, Selenium, Solgar, без дріжджів, 200 мкг, 250 таблеток

977 грн