Селен, Selenium, Now Foods, 200 мкг, 180 вегетаріанських капсул

Продавець товару: Gcomputers

Biotus
Додати до Списку Бажань

Селен входить до складу багатьох імунних білків, ферментів. При достатній кількості селену організм має міцний імунітет і чудово захищений від несприятливих зовнішніх факторів, вірусів різних захворювань. Селен бере участь в обміні холестерину та підтримує його необхідний рівень у крові, підтримує в нормі тиск та еластичність кровоносних судин, відновлює серцеві м'язи після інфаркту. Селен — антиокислювач. Селен захищає нуклеїнові кислоти, які є складовою всіх живих систем і відіграють провідну роль в біосинтезі білка і передачі спадкових ознак і властивостей організму, від пошкоджень. Селен допомагає зберегти гостроту зору, запобігає руйнуванню та некрозу печінки, виводить важкі метали з організму. Селен корисний чоловікам більше ніж жінкам. Внаслідок неправильного харчування, стресів, поганої екології, куріння, ми часто потребуємо додаткових добавок селену. Селен купити у Києві. Селен  у капсулах

Селен (Selenium) Now Foods 200 мкг 180 капсул Селен, моліб /a>

Спосіб застосування: 1 капсулу на день, бажано, під час їжі або за вказівкою лікуючого лікаря. ">Інші інгредієнти: рісове борошно, целюлоза (капсули) і магнію стеарат (рослинний джерело).

Не містить: цукри, солі, крохмалю, дріжджів, пшениці, глютена, кукурудзи, сої, молока або консервантів.

Попередження: зберігати в сухому, прохолодному місці в недосяжності дітей. Не використовувати, якщо захисне кільце зламано або відсутнє.

 

Склад:
Порція: 1 капсула
  В одній порції % від добової потреби

Селен (L-селенометіонін) 

200 мкг 286%
 
Напишіть власний відгук
Ви переглядаєте:Селен, Selenium, Now Foods, 200 мкг, 180 вегетаріанських капсул
Ваша оцінка

Селен, Selenium, Now Foods, 200 мкг, 180 вегетаріанських капсул - Вітаміни

511 грн