Рибофлавін (вітамін В2), Vitamin B2, Solgar, 100 мг, 100 вегетаріанських капсул

Продавець товару: Gcomputers

Biotus
Додати до Списку Бажань

Рібофлавін, Солгар, 100мг, 100 капсул

Вітамін В2, який також називається рибофлавін, є одним з 8 вітамінів групи В. Всі ці вітаміни допомагають організму перетворювати їжу (вуглеводи) в паливо (глюкозу), які "спалюються", щоб виробити енергію. Ці вітаміни групи В, які часто називають B комплексом вітамінів, також допомагають організму засвоювати жири і білок.

 

Всі вітаміни є водорозчинними, а це означає, що організм не зберігає їх. Надлишок вітаміну виводиться із сечею, тому передозування практично неможливе.

>

 

На додаток до виробництва енергії для організму, рибофлавін також працює як антиоксидант, який бореться з шкідливими частинками в організмі, відомими як вільні радикали. Вільні радикали можуть пошкодити клітини і ДНК можуть "допомогти" організму постаріти, а також придбати низку захворювань: хвороби серця, рак та ін. Антиоксиданти, такі як рибофлавін, можуть боротися з вільними радикалами і зменшити або запобігти певним збиткам.

 

Рибофлавін" необхідний для трансформації вітаміну В6 і фолієвої кислоти "в ті форми, в яких організм їх може засвоювати. Це важливо для зростання і виробництва червоних кров'яних тілець." span>

 

  Катаракта

   Мігрень

Спосіб застосування:  1 капсула  у день з їжею.


Не містить глютена, пшениці, молока, дріжджів, цукру, натрію, штучних добавок, підсолоджувачів, консервантів та барвників. 

Попередження: зберігати в сухому, прохолодному місці, недоступному для дітей. Не вживати, якщо захисне кільце зламано або відсутнє. box-sizing: border-box; margin: 0px; padding: 0px; border: 0px; outline: 0px; font-size: 12px; color: rgb(102, 102, 102); font-family: Arial; font-style: normal; font-variant: normal; font-weight: normal; letter-spacing: normal; line-height: 19.2000007629395px; orphans: auto; text-align: start; text-indent: 0px; text-transform: none; white-space: normal; widows: auto; word-spacing: 0px; -webkit-text-stroke-width: 0px; background: rgb(255, 255, 255);">

Інші інгредієнти: рисова пудра, кремнезем, магнію стеарат, желатин.

Склад
Порція: 1 капсула
 
  В одній порції % від добової потреби
Вітамін В2 (рибофлавін) 100 мг 5882%

 

Напишіть власний відгук
Ви переглядаєте:Рибофлавін (вітамін В2), Vitamin B2, Solgar, 100 мг, 100 вегетаріанських капсул
Ваша оцінка
Back to Top

Рибофлавін (вітамін В2), Vitamin B2, Solgar, 100 мг, 100 вегетаріанських капсул - Вітаміни В - Вітаміни

502 грн