Рибофлавін, Vitamin B-2, Now Foods, 100 мг, 100 капсул

Продавець товару: Gcomputers

Biotus
Додати до Списку Бажань

Рібофлавін, Now Foods, 100 мг, 100 капсул

Вітамін В2, який також називається рибофлавін, є одним з 8 вітамінів групи В. Всі вітаміни допомагають організму перетворювати їжу (вуглеводи) у паливо (глюкозу), які "спалюються", щоб виробити енергію. Ці вітаміни групи В, які часто називають комплексом вітамінів В, також допомагають організму засвоювати жири і білок.Комплекс вітамінів В необхідний для здорової шкіри, волосся, очей і печінки.

 

Всі вітаміни є водорозчинними, а це означає, що організм не зберігати їх. Надлишок вітаміну виводиться із сечею, тому передозування практично неможливе.

>

 

На додаток до виробництва енергії для організму, рибофлавін також працює як антиоксидант, який бореться з шкідливими частинками в організмі, відомими як вільні радикали. Вільні радикали можуть пошкодити клітини і ДНК і внести свій внесок у процес старіння, а також розвиток низки захворювань, таких як: хвороби серця і рак Антиоксиданти, такі як рибофлавін, можуть боротися з вільними радикалами і можуть зменшити їх кількість або запобігти деякому, завданому ними, збитку .

 

Рибофлавін також необхідний для трансформації вітаміну В6 і фолієвої кислоти в ті форми, в яких організм їх може використовувати. Це також важливо для зростання і виробництва червоних кров'яних тілець.

 

 

 

Катаракта

 

 

 

Мігрень

 

 


 

Спосіб застосування:  1 капсула  у день з їжею.


Не містить: глютена, пшениці, молока, дріжджів, цукру, натрію, штучних добавок, підсолоджувачів, консервантів та барвників. 


Попередження: зберігати в сухому, прохолодному місці, недоступному для дітей. Не використовувати, якщо захисне кільце зламано або відсутнє.

Інші інгредієнти: рисова пудра, кремнезем, магнію стеарат, желатин.


Склад
Порція: 1 капсула
 
  В одній порції % від добової потреби
Вітамін В2 (рибофлавін) 100 мг 5882%
     

 

Напишіть власний відгук
Ви переглядаєте:Рибофлавін, Vitamin B-2, Now Foods, 100 мг, 100 капсул
Ваша оцінка
Back to Top

Рибофлавін, Vitamin B-2, Now Foods, 100 мг, 100 капсул

289 грн