Ресвератрол (Whole Grape Extract), Life Extension, 60 капсул

Продавець товару: Gcomputers

Biotus
Додати до Списку Бажань

Ресвератрол, Life Extension, 60 капсул

Ресвератрол – найпотужніший антиоксидант із відомих сьогодні медицині. У достатній кількості він міститься в темному винограді, який росте переважно в прохолодному кліматі. Саме це хімічна речовина   допомагає виноградним гронам вижити в екстремальних для нього температурах. Вчені довели, що прийом ресвератролу активізує в організмі людини ферменти, що впливають на гени старіння. Сьогодні широко відомо, що він стимулює мозкову діяльність, покращуючи концентрацію уваги і пам'ять, перешкоджає окисленню холестерину, в рази знижує ризик розвитку інсультів, інфарктів та атеросклерозу. Має потужну антиалергічну, противірусну та протизапальну дію, благодійно впливає на стан шкіри. стимулюючи вироблення колагену тощо. Загалом   - Збільшує тривалість і якість життя. ресвератролу – 5 мг на кілограм ваги. Вибираючи дозування, звертайте увагу на кількість речовини в капсулі, таблетці або порції (рідина). border: 0px;outline:0px; font-size: 12px; color: rgb (102, 102, 102); font-family: Arial; font-style: normal; font-variant: normal; font-weight: normal; letter-spacing: normal, line-height: 19.2000007629395px; orphans: auto; text-align: start; text-indent: 0px; text-transform: none; -webkit-text-stroke-width: 0px; background: rgb(255, 255, 255);">Спосіб застосування: 1 капсулу на день, бажано, під час їжі або за вказівкою лікаря.

 Не містить:  молока, яєць, риби, арахісу, ракоподібних молюсків (омарів, крабів, креветок), соєвих бобів, горіхів, пшениці, дріжджів, клейковини, або кукурудзи. Не містить цукру та штучних підсолоджувачів, ароматизаторів, барвників та консервантів.

 Попередження: якщо ви вагітні, годуєте грудьми, проходите курс лікування, приймаєте антикоагулянти або антитромбоцитарні препарати, або у вас порушення згортання крові - перед прийомом проконсультуйтеся з лікарем. Хпоранити в сухому, прохолодному місці, недосяжному для дітей. Не вживати, якщо захисне кільце зламана або відсутня.

 

Інші інгредієнти: растельна целюлоза (капсули), рисове борошно, діоксид кремнію, стеарат рослинний. Містить рис.

 

 
box; margin: 0px; padding: 0px; border: 0px; outline: 0px; font-size: 12px; background: transparent;">
Склад:
Порція: 1 капсула
 
  Склад однієї порції % добової потреби
Вітамін С (аскорбат кальцію) 100 мг 167%
Кальцій (аскорбат кальцію) 20 мг 2%
Олігомірна запатентована суміш: 150 мг **

Оригінальні OPCs Masquelier в [одномісні та загущені (2-5) одиниць флавонолів та поліфенолів з винограду (насіння)] Leucoselect виноградних кісточок (виноград) проантоціанідини витяжка Guardenol червоного винограду французького червоного вина поліфенол профіль (поліфеноли, катехіни та галова кислота, фотобарабани та антоціани)])]

Транс-ресвератрол [горець (корінь) червоний виноград (з усієї ягоди винограду) екстракт] [також поставляють глікозиди (полідатин)]< /td> 60 мг **
** Добову потребу не визначено
Напишіть власний відгук
Ви переглядаєте:Ресвератрол (Whole Grape Extract), Life Extension, 60 капсул
Ваша оцінка
Back to Top

Ресвератрол (Whole Grape Extract), Life Extension, 60 капсул - Вітаміни

2 347 грн