Ресвератрол (Resveratrol Antioxidant), Neocell, 150 капсул

Продавець товару: Gcomputers

Biotus
Додати до Списку Бажань

Ресвератрол, Neocell, 150 капсул

Ресвератрол – найпотужніший антиоксидант із відомих сьогодні медицині. У достатній кількості він міститься в темному винограді, який росте переважно в прохолодному кліматі. Саме це хімічна речовина   допомагає виноградним гронам вижити в екстремальних для нього температурах. Вчені довели, що прийом ресвератролу активізує в організмі людини ферменти, що впливають на гени старіння. Сьогодні широко відомо, що він стимулює мозкову діяльність, покращуючи концентрацію уваги і пам'ять, перешкоджає окисленню холестерину, в рази знижує ризик розвитку інсультів, інфарктів та атеросклерозу. Має потужну антиалергічну, противірусну та протизапальну дію, благодійно впливає на стан шкіри. стимулюючи вироблення колагену тощо. Загалом   - Збільшує тривалість і якість життя. ресвератролу – 5 мг на кілограм ваги. Вибираючи дозування, звертайте увагу на кількість речовини в капсулі, таблетці або порції (рідина). border: 0px;outline:0px; font-size: 12px; color: rgb (102, 102, 102); font-family: Arial; font-style: normal; font-variant: normal; font-weight: normal; letter-spacing: normal, line-height: 19.2000007629395px; orphans: auto; text-align: start; text-indent: 0px; text-transform: none; -webkit-text-stroke-width: 0px; background: rgb(255, 255, 255);">Спосіб застосування: 5 капсул на день.

Не містить: сої, пшениці, лактози, крохмалю, дріжджів або штучних ароматизаторів. Не містить глютена.

 Попередження: ресвератрол не слід приймати дітям до 16 років. Якщо ви вагітні, намагаєтеся завагітніти, годуйте грудьмиабо приймаєте ліки - перед прийомом проконсультуйтеся з лікарем. Хпоранити в сухому, прохолодному місці, недосяжному для дітей. Не вживати, якщо захисне кільце зламана або відсутня.

 

Інші інгредієнти: мікрокристалічна целюлоза, натуральний діоксид кремнію, рослинний магнію стеарат, рослинні капсули. Попередження для людей з алергією: може містити сульфіт залишків.

 

Склад:
Порція: 5 капсул
Порцій в упаковці: 30
  Склад однієї порції % добової потреби
 Транс-Ресвератрол 100 мг *
У базі: ресвератрол мономерів і олігомерів з винограду, (що містить транс-евініферин, оліго стильбени), виноградні кісточки з Муската порошок, олігомерні проантоціанідину (OPC ) з екстракту виноградних кісточок (виноград -PC 95), кверцетин флавоноли, та екстракт гранату (70% еллагава кислота)    
*Добова потреба не визначена.
Напишіть власний відгук
Ви переглядаєте:Ресвератрол (Resveratrol Antioxidant), Neocell, 150 капсул
Ваша оцінка
Back to Top

Ресвератрол (Resveratrol Antioxidant), Neocell, 150 капсул - Ресвератрол - Антиоксиданти

972 грн