Ресвератрол, Natural Factors, 60 капсул

Продавець товару: Gcomputers

Biotus
Додати до Списку Бажань

Ресвератрол, Natural Factors, 60 капсул

Ресвератрол – найпотужніший антиоксидант із відомих сьогодні медицині. У достатній кількості він міститься в темному винограді, який росте переважно в прохолодному кліматі. Саме це хімічна речовина   допомагає виноградним гронам вижити в екстремальних для нього температурах. Вчені довели, що прийом ресвератролу активізує в організмі людини ферменти, що впливають на гени старіння. Сьогодні широко відомо, що він стимулює мозкову діяльність, покращуючи концентрацію уваги і пам'ять, перешкоджає окисленню холестерину, в рази знижує ризик розвитку інсультів, інфарктів та атеросклерозу. Має потужну антиалергічну, противірусну та протизапальну дію, благодійно впливає на стан шкіри. стимулюючи вироблення колагену тощо. Загалом   - Збільшує тривалість і якість життя. ресвератролу – 5 мг на кілограм ваги. Вибираючи дозування, звертайте увагу на кількість речовини в капсулі, таблетці або порції (рідина). border: 0px;outline:0px; font-size: 12px; color: rgb (102, 102, 102); font-family: Arial; font-style: normal; font-variant: normal; font-weight: normal; letter-spacing: normal, line-height: 19.2000007629395px; orphans: auto; text-align: start; text-indent: 0px; text-transform: none; -webkit-text-stroke-width: 0px; background: rgb(255, 255, 255);">Спосіб застосування: 1 капс вулу 1-2 рази на день або за вказівкою лікаря.

 Не містить: штучних консервантів, барвників або підсолоджувачів. А також немає кукурудзи, молочних продуктів, глютена, сої, пшениці або дріжджів.

 

Попередження: хпоранити в сухому, прохолодному місці, недосяжному для дітей. Не використовувати, якщо захисне кільце зламана або відсутня. 


 

Склад:
Порція: 1 капсула
 
  Склад однієї порції % добової потреби
Запатентована суміш Ресвератрол Rich: 250 мг **
Виноградне вино (з винограду), порошковий екстракт (плоди), очищений Ресвератрол з японського горця (горець Cuspidatum) (корінь)
Натуральний  транс-ресвератрол 125 мг **
**Добова потреба не визначена.
Напишіть власний відгук
Ви переглядаєте:Ресвератрол, Natural Factors, 60 капсул
Ваша оцінка
Back to Top

Ресвератрол, Natural Factors, 60 капсул - Ресвератрол - Антиоксиданти

1 339 грн