Ресвератрол (Resveratrol), Natrol, 100 мг, 30 таблеток

Продавець товару: Gcomputers

Biotus
Додати до Списку Бажань

Ресвератрол, Natrol, 100 мг, 30 таблеток

Ресвератрол – найпотужніший антиоксидант із відомих сьогодні медицині. У достатній кількості він міститься в темному винограді, який росте переважно в прохолодному кліматі. Саме це хімічна речовина   допомагає виноградним гронам вижити в екстремальних для нього температурах. Вчені довели, що прийом ресвератролу активізує в організмі людини ферменти, що впливають на гени старіння. Сьогодні широко відомо, що він стимулює мозкову діяльність, покращуючи концентрацію уваги і пам'ять, перешкоджає окисленню холестерину, в рази знижує ризик розвитку інсультів, інфарктів та атеросклерозу. Має потужну антиалергічну, противірусну та протизапальну дію, благодійно впливає на стан шкіри. стимулюючи вироблення колагену тощо. Загалом   - Збільшує тривалість і якість життя. ресвератролу – 5 мг на кілограм ваги. Вибираючи дозування, звертайте увагу на кількість речовини в капсулі, таблетці або порції (рідина). border: 0px;outline:0px; font-size: 12px; color: rgb (102, 102, 102); font-family: Arial; font-style: normal; font-variant: normal; font-weight: normal; letter-spacing: normal, line-height: 19.2000007629395px; orphans: auto; text-align: start; text-indent: 0px; text-transform: none; -webkit-text-stroke-width: 0px; background: rgb(255, 255, 255);">Спосіб застосування: 1 таблетка на день, бажано, під час їжі.

Не містить: дріжджів, кукурудзи, молока, яєць, сої, пшениці, штучних барвників та ароматизаторів. Без додавання цукру або консервантів.

 

Попередження: якщо ви хворієте, приймаєте ліки за рецептом, вагітні, намагаєтеся завагітніти, годуєте грудьми або вам до 18 років - перед прийомом проконсультуйтеся з лікарем. Хпоранити в сухому, прохолодному місці, недосяжному для дітей. Не використовувати, якщо захисне кільце зламано або відсутнє.

Інші інгредієнти: дикальцій фосфат, целюлоза та її похідні, діоксид кремнію, стеаринова кислота, магнію стеарат, гліцерин. 

 
Склад:
Порція: 1 таблетка
Порцій в упаковці: 30
  Склад однієї порції % Добової потреби
Кверцетин 100 мг **
Ресвератрол (з горця Cuspidatum (корінь)) 100 мг **
** Добова потреба не визначена.
Напишіть власний відгук
Ви переглядаєте:Ресвератрол (Resveratrol), Natrol, 100 мг, 30 таблеток
Ваша оцінка
Back to Top

Ресвератрол (Resveratrol), Natrol, 100 мг, 30 таблеток - Ресвератрол - Антиоксиданти

511 грн