Ресвератрол (Optimized Resveratrol), Life Extension, з нікотинамід рибозид, 30 капсул

Продавець товару: Gcomputers

Biotus
Додати до Списку Бажань

Ресвератрол, Life Extension, 30 капсул

Ресвератрол – найпотужніший антиоксидант із відомих сьогодні медицині. У достатній кількості він міститься в темному винограді, який росте переважно в прохолодному кліматі. Саме це хімічна речовина   допомагає виноградним гронам вижити в екстремальних для нього температурах. Вчені довели, що прийом ресвератролу активізує в організмі людини ферменти, що впливають на гени старіння. Сьогодні широко відомо, що він стимулює мозкову діяльність, покращуючи концентрацію уваги і пам'ять, перешкоджає окисленню холестерину, в рази знижує ризик розвитку інсультів, інфарктів та атеросклерозу. Має потужну антиалергічну, противірусну та протизапальну дію, благодійно впливає на стан шкіри. стимулюючи вироблення колагену тощо. Загалом   - Збільшує тривалість і якість життя. ресвератролу – 5 мг на кілограм ваги. Вибираючи дозування, звертайте увагу на кількість речовини в капсулі, таблетці або порції (рідина). border: 0px;outline:0px; font-size: 12px; color: rgb (102, 102, 102); font-family: Arial; font-style: normal; font-variant: normal; font-weight: normal; letter-spacing: normal, line-height: 19.2000007629395px; orphans: auto; text-align: start; text-indent: 0px; text-transform: none; -webkit-text-stroke-width: 0px; background: rgb(255, 255, 255);">Спосіб застосування: 1 капсулу на день, бажано, під час їжі або за вказівкою лікаря.

 Не містить:  цукри, солі, дріжджів, пшениці, клейковини, сої, ячменю, риби, молюсків, горіхів, яєць або молочних продуктів. консервантів.

 Попередження: якщо ви вагітні, годуєте грудьми, проходите курс лікування, приймаєте антикоагулянти або антитромбоцитарні препарати, або у вас порушення згортання крові - перед прийомом проконсультуйтеся з лікарем. Хпоранити в сухому, прохолодному місці, недосяжному для дітей. Не використовувати, якщо захисне кільце зламано або відсутнє.

Інші інгредієнти: рослинна целюлоза (капсули), мікрокристалічна целюлоза, діоксид кремнію, рослинний стеарат, мальтодекстрин.

 
< col width="147" style="box-sizing: border-box;" />
Склад:
Порція: 1 капсула
 
  Склад однієї порції % добової потреби
Нікотинамід рибозид NIAGEN 100 мг **
Транс-Ресвератрол [з японського споришу (корінь)] 250 мг **
 [також постачає глікозиди (полідатин)]
Червоний виноград (Full Spectrum французьке червоне вино поліфенол Profile), дика чорниця суміш [постачають поліфеноли, антоціани,  40 мг **
OPCs, ресвератрол кон'югати (епсілон-вініферин, 
Кверцетин (кверцетин дигідрату) 60 мг **
Транс-Pterostilbene (від pTeroPure)                            &nsp;                      **
Фізетин [з (Rhus succedanea) екстракт (стволових)]                                         **
† Добова потреба не визначена
Напишіть власний відгук
Ви переглядаєте:Ресвератрол (Optimized Resveratrol), Life Extension, з нікотинамід рибозид, 30 капсул
Ваша оцінка
Back to Top

Ресвератрол (Optimized Resveratrol), Life Extension, з нікотинамід рибозид, 30 капсул - Вітаміни В - Вітаміни

1 969 грн