Ресвератрол, Enzymatic Therapy (Nature's Way), 175 мг, 60 капсул

Продавець товару: Gcomputers

Biotus
Додати до Списку Бажань

Ресвератрол, Enzymatic Therapy, 175 мг, 60 капсул

Ресвератрол – найпотужніший антиоксидант із відомих сьогодні медицині. У достатній кількості він міститься в темному винограді, який росте переважно в прохолодному кліматі. Саме це хімічна речовина   допомагає виноградним гронам вижити в екстремальних для нього температурах. Вчені довели, що прийом ресвератролу активізує в організмі людини ферменти, що впливають на гени старіння. Сьогодні широко відомо, що він стимулює мозкову діяльність, покращуючи концентрацію уваги і пам'ять, перешкоджає окисленню холестерину, в рази знижує ризик розвитку інсультів, інфарктів та атеросклерозу. Має потужну антиалергічну, противірусну та протизапальну дію, благодійно впливає на стан шкіри. стимулюючи вироблення колагену тощо. Загалом   - Збільшує тривалість і якість життя. ресвератролу – 5 мг на кілограм ваги. Вибираючи дозування, звертайте увагу на кількість речовини в капсулі, таблетці або порції (рідина). border: 0px;outline:0px; font-size: 12px; color: rgb (102, 102, 102); font-family: Arial; font-style: normal; font-variant: normal; font-weight: normal; letter-spacing: normal, line-height: 19.2000007629395px; orphans: auto; text-align: start; text-indent: 0px; text-transform: none; -webkit-text-stroke-width: 0px; background: rgb(255, 255, 255);">Спосіб застосування: 1 капс улу в день.

 

Попередження: якщо ви вагітні, годуєте грудьми або хворієте - перед прийомом проконсультуйтеся з лікарем. Хпоранити в сухому, прохолодному місці, недосяжному для дітей. Не використовувати, якщо захисне кільце зламано або відсутнє.

Інші інгредієнти: рапсова олія, желатин, гліцерин рослинне джерело, бджолиний віск, лецитин соняшнику, томати та екстракт олії розмарину лист (антиоксидант).   

="147" style="box-sizing: border-box; margin: 0px; padding: 0px; border: 0px; outline: 0px; font-size: 12px; background: transparent;" class="xl25">175 мг
Склад:
Порція:1 капсула
Порцій в упаковці: 60
 
Калорії 5    
Склад однієї порції % добової потреби
Усього жирів 0.5 г <1% **
Власна суміш: 375 мг ***
французьке виноградне вино та корінь споришу екстракти, що містять: 
Ресвератрол  як 100% транс-ресвератрол, найбільш біологічно активні форми ресвератролу   
Софора японська (софора японська) бутон квітки екстракт 75 мг ***
стандартизований, щоб утримувати 80% рутину (кверцетин рутинозид)
** Відсоток денної норми (DV) засновані на дієті в 2000 калорій.    
***Добова потреба не визначена

 

Напишіть власний відгук
Ви переглядаєте:Ресвератрол, Enzymatic Therapy (Nature's Way), 175 мг, 60 капсул
Ваша оцінка
Back to Top

Ресвератрол, Enzymatic Therapy (Nature's Way), 175 мг, 60 капсул - Ресвератрол - Антиоксиданти

2 061 грн