Пробіотик, ABC Dophilus, Solgar, для немовлят і дітей, (50г.)

Продавець товару: Gcomputers

Biotus
Додати до Списку Бажань

Пробіотики, Солгар, для немовлят та дітей, (50г.)

Пробіотики – це дружні нашому організму бактерії, які позитивно впливають на нашу імунну систему і захисну функцію кишечника, а також захищають наш організм і захищають наш організм бактерій.

 У достатній кількості прибіотики є в йогуртах, у вигляді лакто-і біфідобактерій, квашеної капусті (не пастеризованої) знаходяться прибіотики педіококус, лейконосток, а також лактобактерії - в деяких видах Місо суп, приготовлений за оригінальним японським рецептом, дуже багатий на пробіотиків і містить близько 162 дружніх бактерій.

  У маленьких дітей при прийомі пробіотиків зменшується частота кольк і випадки розладу шлунка, швидше налаштовується травлення. 

  Спосіб застосування:   для немовлят і дітей приймати половину (1/2) чайної ложки (1,5 г) в день або за вказівкою лікаря. Можна змішати з дитячою молочною сумішшю, молоком, соком або водою.

Не містить: захара, солі, крохмалю, дріжджів, пшениці, сої, молочних продуктів та клейковини, без використання штучних консервантів, ароматизаторів та барвників. Не містить основних алергенів.

 Попередження: якщо ви вагітні, годуєте грудьми, або приймаєте ліки - перед прийомом препарату проконсультуйтеся з лікарем.Діти повинні приймати препарат під наглядом дорослих.  Зберігати в сухому, прохолодному місці, недоступному для дітей. Не використовувати, якщо захисне кільце зламано або відсутнє.  : 0px; font-size: 12px; color: rgb(102, 102, 102); font-family: Arial; font-style: normal; font-variant: normal; font-weight: normal; line-height: 19.2000007629395px; orphans: auto; text-align: start; text-indent: 0px; stroke-width: 0px; background: rgb(255, 255, 255);">Інші інгредієнти: мальтодекстрін.

 

 

 

Склад Порція: 1/2 чайної ложки   В одній порції % від добової потреби      
Калорії 5  
Усього вуглеводів 1 г **
ABC Dophilus порошковий комплекс: 1 мільярд життєздатних мікроорганізмів 1.5 г **
B. Lactis, BB-12   **
420 млн. життєздатних мікроорганізмів
С. thermophilus, TH-4   **
420 життєздатних мікроорганізмів
Л. rhamnosus, LGG   **
420 життєздатних мікроорганізмів
**Добова потреба не визначена.  
Напишіть власний відгук
Ви переглядаєте:Пробіотик, ABC Dophilus, Solgar, для немовлят і дітей, (50г.)
Ваша оцінка
Back to Top

Пробіотик, ABC Dophilus, Solgar, для немовлят і дітей, (50г.) - Вітаміни

1 104 грн