Пантотенова кислота (Pantothenic Acid), Solgar, 550 мг, 100 капсул

Продавець товару: Gcomputers

Biotus
Додати до Списку Бажань

Це водорозчинний вітамін, який бере участь у процесі виробництва клітинної енергії. Недолік вітаміну В5 проявляється в ранньому сидінні волосся, появі білих плям на тілі, в'ялості та старінні шкіри, нездоровій повноті. Його недолік викликає порушення обміну речовин, дерматити, депігментацію, припинення росту, виразки дванадцятипалої кишки, захворювання крові та інші недуги. Вітамін B5 лікує алергію, допомагає рости волоссю, відповідає за їх пігментацію, ліквідує безліч шкірних захворювань, запобігає передчасному старінню шкіри та появі зморшок. Вітамін В5 знаходиться в м'ясі, овочах, фруктах, зернах, горіхах, насінні, але він знищується при консервуванні, заморожуванні та ін. Тому необхідно вживати продукти в природному вигляді або заповнювати нестачу вітаміну B5 біодобавками. Він допомагає людині подолати стресові ситуації та боротися із запальними процесами у всьому організмі, але запаси пантотенової кислоти в організмі мають бути більшими. Пантотенова кислота допомагає зберегти або відновити стрункість фігури, надає регулюючий вплив на нервову систему та моторику кишечника, сприяє загоєнню ран. Таким чином вітамін В5 вкрай необхідний організму для нормального функціонування та підтримання гарного стану шкіри та слизових оболонок. Вітамін В 5 (пантотенова кислота) купити у Києві. Вітамін В5 у капсулах

Пантотенова кислота вітамін В5 Pantothenic Acid Solgar 550 мг 100 вегетаріанських капсулСолгар

Спосіб застосування: 1 ткапсулу на день, бажано, під час їжі або за вказівкою лікаря. ,sans-serif;">Інші інгредієнти: рослинна целюлоза, кремнезем, магнію стеарат рослинного .

Не містить: клейковини, пшениці, молочних продуктів, сої, дріжджів, цукру, натрію, штучних ароматизаторів, підсолоджувачів, консервантів або барвників.

Попередження: якщо ви вагітні, годуєте грудьми, приймаєте будь-які ліки або хворієте - проконсультуйтеся з вашим лікарем, перш ніж приймати будь-які харчові добавки. Зберігати у сухому, прохолодному місці у недосяжності дітей. Не використовувати, якщо захисне кільце зламано або відсутнє.

 

Склад:
Порція: 1 капсула
  В одній порції % від добової потреби
Пантотенова кислота (D-CA пантотенат) 550 мг 5500%
     
Напишіть власний відгук
Ви переглядаєте:Пантотенова кислота (Pantothenic Acid), Solgar, 550 мг, 100 капсул
Ваша оцінка
Back to Top

Пантотенова кислота (Pantothenic Acid), Solgar, 550 мг, 100 капсул - Вітаміни В - Вітаміни

918 грн