Магній і вітамін В-6 (P-5-P / Mag), EuroPharma, 60 капсул

Продавець товару: Gcomputers

Biotus
Додати до Списку Бажань

  Магній підтримує імунітет, бере участь в обміні речовин, допомагає правильно розподілити кальцій в організмі. Дефіцит магнію зустрічається у хворих на цукровий діабет, артеріальну гіпертонію, атеросклероз, епілепсію, остеопороз і т.д. Підвищується потреба в магнії при: вагітності, годуванні груддю, періоді інтенсивного росту та дозрівання, літньому та старечому віці, тяжкій фізичній праці та фізичному навантаженні у спортсменів, емоційній напрузі та ін. Недолік магнію може виникнути при прийомі кофеїну, алкоголю, наркотиків та деяких сечогінних препаратів. Магній В6 комбінована біологічно активна добавка до їжі, що складається з органічної біодоступної солі магнію і вітаміну В6. Вітамін В6 покращує засвоєння магнію, сприяє фіксації магнію в клітці, оскільки макроелемент швидко виводиться з організму. Вітамін В6 магній купити у Києві. Вітамін В6 магній у капсулах

Вітамін В6 магній EuroPharma 100 мг 60 капсул Магній В6

Рекомендації щодо застосування: по 1 капсулі під час їжі  до 4 разів; на добу. Підліткам 6 -12 років. -  1 капсулу   день.

Інші інгредієнти: рослинні капсули целюлози, діоксид кремнію, мікрокристалічна целюлоза і рослинне джерело магнію стеарату.

Не містить: цукор, сіль, дріжджі, пшеницю, глютен, кукурудзу, сою, молочні продукти, штучні барвники, штучні ароматизатори або консерванти.

Попередження: зберігати в сухому, прохолодному місці в недосяжності дітей. Не вживати, якщо захисне кільце зламано або відсутнє.

  Склад Порція: 1 капсула Порцій в упаковці: 60   Склад однієї порції: % від добової потреби Вітамін В6  - Піридоксаль-5-фосфат (Р-5-Р) 30 мг 1500% Магній (як гліцинат магнію  ;хелат) 100 мг 25%

 

Напишіть власний відгук
Ви переглядаєте:Магній і вітамін В-6 (P-5-P / Mag), EuroPharma, 60 капсул
Ваша оцінка
Back to Top

Магній і вітамін В-6 (P-5-P / Mag), EuroPharma, 60 капсул - Вітаміни В - Вітаміни

1 045 грн