Лютеїн, Lutein with OptiLut, Doctors Best, 10 мг, 120 капсул

Продавець товару: Gcomputers

Biotus
Додати до Списку Бажань

L-карнозин, Doctors Best, 120 капсул

L-карнозин  ; захищає організм від токсинів, важких металів та вільних радикалів, пов'язуючи їх та виводячи з організму із сечею. При спортивних навантаженнях бореться з активною формою кисню – ndash; покращуючи еластичність м'язів і допомагаючи позбутися втоми. Захищає мозок – покращуючи його роботу та мікроцеркуляцію в ньому. Благотворно впливає на здоров'я серця. Підтримує необхідний рівень колагену, надовго залишаючи шкіру пружною та еластичною. Прискорює загоєння ран. L-карнозин виробляється у нашому організмі самостійно. Його вироблення відбувається в серцевому м'язі, мозку, м'язах, трохи менше його виробляють: нирки, шкіра, слизова оболонка шлунка і очний кришталик. Як тільки рівень виробітку падає – організм починає швидко старіти. Тому   L-карнозин ще називають найефективнішим засобом омолодження. Найпотужніший антиоксидант виконує безліч функцій. Він захищає організм від токсинів, важких металів та вільних радикалів, пов'язуючи їх та виводячи з організму із сечею. При спортивних навантаженнях бореться з активною формою кисню – ndash; покращуючи еластичність м'язів і допомагаючи позбутися втоми. Захищає мозок – покращуючи його роботу та мікроцеркуляцію в ньому. Благотворно впливає на здоров'я серця. Підтримує необхідний рівень колагену, надовго залишаючи шкіру пружною та еластичною. Прискорює загоєння ран і багато іншого.

Рекомендації по застосуванню: 1капсулу двічі на день, бажано під час їжі.

Інші інградіенти: целюлоза, модифікована целюлоза (вегетаріанська капсула), магнію стеарат (рослинний джерело), діоксид кремнію.

Не містить нічого, крім перелічених інгредієнтів. Підходить для вегетаріанців

Попередження:  Зберігати в прохолодному, сухому недоступному для дітей місці. Не використовуйте якщо друк зламана або відсутній. p style="box-sizing: border-box; margin: 0px; padding: 0px; border: 0px; outline: 0px; color: rgb(102, 102, 102); font-family: Arial; line-height: 19.2000007629395px; background-image: initial; background-attachment: initial; background-size: initial; background-origin: initial; background-clip: initial; background-position: initial; background-repeat: initial;">Склад:  

Порція : 1 капсула    
Порцій в упаковці: 120
  Склад однієї порції % добової потреби
Цинк (Пепсин Gl) 8 мг 53%
Пепсин Gl (цинк-L-Карнозин комплекс) 37,5 мг
L-Карнозін (Пепсин GL) 29,5 мг
† Добова потреба не визначена    

 

Напишіть власний відгук
Ви переглядаєте:Лютеїн, Lutein with OptiLut, Doctors Best, 10 мг, 120 капсул
Ваша оцінка
Back to Top

Лютеїн, Lutein with OptiLut, Doctors Best, 10 мг, 120 капсул

642 грн