Ламінарія йод, Kelp, Solgar, північно-атлантична, 250 таблеток

Продавець товару: Gcomputers

Biotus
Додати до Списку Бажань

Після 40 років її обов'язково потрібно вживати навіть здоровим людям. Ламінарія - найкращий натуральний засіб для профілактики та лікування захворювань щитовидної залози, ендемічного зобу. Для нормальної роботи щитовидки необхідний йод, на який багата морська капуста. При нестачі йоду розвивається захворювання на гіпотеріоз. Екстракт з ламінарії може запобігти зростанню ракових пухлин. У БАДах та інших препаратах, збагачених йодом, міститься йод неорганічний – йодид та йодат калію. Його наш організм засвоює повністю. Отриманий порошок можна зберігати протягом трьох років без втрати своїх властивостей. Ламінарія стимулює роботу травної системи, виводить шкідливі (такі, як свинець та радіонукліди) речовини з організму. Морська капуста містить солі альгінової кислоти або альгінати, які у шлунково-кишковому тракті людини не перетравлюються, а лише сильно набухають. Альгінати мають потужні сорбуючі властивості: проходячи через шлунково-кишковий тракт, пов'язують і виводять з організму токсини. Морська капуста стимулює перистальтичні рухи кишечника, відновлює правильний ритм травлення, усуває застійні явища у кишечнику. Цей "морський женьшень" виводить із організму зайвий холестерин. Жироподібні речовини - стерини, що входять в ламінарію, утворюють з холестерином нерозчинні комплекси і виводяться з кишечника, не всмоктуючи кров, сприяють розчиненню атеросклеротичних бляшок у судинах. Ламінарія – потужний лікувально-профілактичний засіб проти атеросклерозу. Ламінарія підвищує кількість еритроцитів та гемоглобіну в крові. Це справжня комора мікроелементів та біологічно активних сполук, тут міститься майже вся таблиця Менделєєва у доступній для організму органічній формі: калій, магній, бром, залізо та інші мікро- та макроелементи. Це чудовий вітамінний і загальнозміцнюючий засіб. Вона багата на альгінову кислоту, ламінарин, пантотенову кислоту, холін, інозит, фолієву кислоту, біотин, маніт. Ламінарія благотворно діє на нервову систему, регулює процеси збудження та гальмування в мозку, запобігаючи стресам. Ламінарія - потужний бактерицидний засіб, що пригнічує розмноження багатьох хвороботворних бактерій, а альгінат з ламінарії, здатний загоювати виразки слизової оболонки шлунка та кишечника, заліковувати опіки та рани без утворення рубця. Маски з Ламінарії покращують стан шкіри. Йод Ламінарію купити в Києві. Йод Ламінарія у таблетках

Йод Ламінарія північноатлантична Kelp Solgar 250 таблетокСолгар

Приймати: в якості харчової добавки для дорослих приймати по 1 таблетці на день, переважно, під час їжі.

Інші інгредієнти: дикальційфосфат, мікрокристалічна целюлоза, рослинна стеаринова кислота, рослинна целюлоза, діоксид кремнію, стеарат магнію рослинного. 

Не містить: цукор, сіль, крохмаль, дріжджі, пшеницю, глютен , кукурудзу, сою, молоко, яйця, молюски та консерванти.

Попередження: якщо ви вагітні - проконсультуйтеся з вашим лікарем, перш ніж приймати харчову добавку. Зберігати у недоступному для дітей місці. Зберігати в сухому, прохолодному місці. 

 Кількість в упаковці: 250 таблеток

 

Розмір порції: 1 таблетка
  Кількість на порцію % від добової норми
Йод (Північноатлантична ламінарія) 225 мкг 150%
 

 


Солгар

Напишіть власний відгук
Ви переглядаєте:Ламінарія йод, Kelp, Solgar, північно-атлантична, 250 таблеток
Ваша оцінка
Back to Top

Ламінарія йод, Kelp, Solgar, північно-атлантична, 250 таблеток

678 грн