Кремній (Activated Silicon), Jarrow Formulas, 5 мг, 60 капсул

Продавець товару: Gcomputers

Biotus
Додати до Списку Бажань

Він є складовою сполучної тканини (допомагає синтезувати колаген), потужним каталізатором окислювально-відновних реакцій, відіграє величезну роль у білковому, жировому та вуглеводному обміні, в утворенні різних гормонів та ферментів. Завдяки кремнію організм людини здатний повноцінно засвоювати понад 70 вітамінів, макро- та мікроелементів, таких як: фосфор, кальцій, фтор, натрій, хлор, сірка, цинк, марганець та ін. Добре діє кремній на капіляри, шкіру, волосся, нігті, кістки , хрящі, сухожилля. Його багато в клітинах крові, нирках, м'язах, легенях, печінці, рогівці та райдужці очей, лімфатичних вузлах, гіпофізі, надниркових залозах, щитовидній залозі. Нестача кремнію в організмі може призвести до виникнення та розвитку: атеросклерозу, гіпертонії, цукрового діабету, остеопорозу, зобу, дисбактеріозу, захворювань зубів, шкіри, очей та суглобів, жовчнокам'яної та сечокам'яної хвороб. У разі дефіциту кремнію може випадати волосся, може порушуватися гормональний баланс, відбуватися збій у роботі чоловічої статевої системи, підвищуватися нервозність, апатія, депресія, безсоння, хронічна втома, ослаблення імунітету, схильність до розвитку онкологічних захворювань. З віком вміст кремнію зменшується. Ломкість кісток у літньому віці походить не тільки від дефіциту кальцію, а й кремнезему. Кремній сприяє зростанню, тому він необхідний і дітям, і людям похилого віку, і дорослим — здоровим і хворим, оскільки сприятливо впливає працювати серця, стан зубів, кісток, волосся, нігтів. Приймайте кремній та будьте здорові. Кремній купити у Києві. Кремній у капсулах

Кремній Silica Jarrow Formulas 5 мг 60 капсул. ">кремній

Рекомендації щодо застосування: приймати по 1 капсулі на день, бажано, з їжею.

Інші інгредієнти: гідролізований колаген (з риби), ЧСЧ (метилсульфанілметан) та клітковина. Капсула складається з гідроксипропілметилцелюлози. Містить рибу.

Не містить пшениці. Без клейковини, без сої, молока, без молюсків, без арахісу / горіхів. : arial,helvetica,sans-serif;">Попередження: зберігати при температурі не нижче кімнатної. Не приймати цей продукт, якщо ви вагітні або мати, що годує.
Зберігати в недоступному для дітей місці.

 

Склад:

Кремній (активована формула кремнію молекулярний кластер
стабілізованою кремнієвої кислоти)

Порція: 1 капсула

Порцій в упаковці: 60
  В одній денній порції % від добової потреби
5 мг *
* Добову потребу не встановлено.
Напишіть власний відгук
Ви переглядаєте:Кремній (Activated Silicon), Jarrow Formulas, 5 мг, 60 капсул
Ваша оцінка
Back to Top

Кремній (Activated Silicon), Jarrow Formulas, 5 мг, 60 капсул - Вітаміни для кісток і суглобів - Вітаміни за симптомами

1 081 грн