Креатин, Creatine, Source Naturals, 1000 мг, 100 таблеток

Продавець товару: Gcomputers

Biotus
Додати до Списку Бажань

Креатин забезпечує швидку енергію потужного силового характеру. Його прийом дозволяє проводити тренування з найбільшою інтенсивністю, досягти максимального ефекту при силових тренуваннях, значно підвищити результати при стрибках, ривках тощо. Він допомагає збільшувати суху м'язову масу, забезпечує м'язи енергією, прискорює процес відновлення м'язів. Креатин бере участь у енергетичних процесах у м'язі. Креатин викликає зростання обсягу м'язових тканин з допомогою стимуляції синтезу протеїну. Креатин пов'язаний з водою, що дає м'язам відчуття та вид "закачаних" за рахунок збільшення обсягів клітин тканини. Креатин є в організмі людини природним чином, але запас АТФ зберігається не більше, ніж на 8-12 секунд, тому для тривалого тренування необхідно заздалегідь створювати запас креатину в клітинах. Креатин купити у Києві. Креатин у таблетках

Креатин Creatine Source Naturals 1000 мг 100 таблеток

Спосіб застосування: від 2 до 5 таблеток незадовго до тренування та від 2 до 3 таблеток після тренування або за рекомендацією лікаря.

Інші інгредієнти: сорбіт, стеаринова кислота, гідроксипропілцелюлоза, модифікована целюлоза і магнію стеарат.

Не містить: дріжджів, молочних продуктів, яєць , глютена, сої, пшениці, цукру, крохмалю, солі, консервантів, штучних барвників, смакових добавок або ароматизаторів.

 

Склад:
Порція: 5 таблеток
Порцій в упаковці: 20
  Склад  одної порції % від добової потреби
Калорії 10  
Усього вуглеводів  1 г  <1% *
Креатін  5 г
† Добова потреба не визначена
Напишіть власний відгук
Ви переглядаєте:Креатин, Creatine, Source Naturals, 1000 мг, 100 таблеток
Ваша оцінка
Back to Top

Креатин, Creatine, Source Naturals, 1000 мг, 100 таблеток - Вітаміни

541 грн