Колоїдне срібло, Amino Acid & Botanical, 1100 ppm, 59.14

Продавець товару: Gcomputers

Biotus
Додати до Списку Бажань

Цей світло-золотистий розчин чудово підходить для використання дорослим і дітям. 650 видів хвороботворних бактерій не виживають у присутності навіть мінімальної кількості срібла, особливо у колоїдному стані. Розчин колоїдного Срібла бореться з інфекцією не гірше ніж антибіотик, але без побічних ефектів. Молекули срібла блокують розмноження шкідливих бактерій, вірусів та грибків, знижують їхню життєдіяльність. Колоїдне Срібло підходить для внутрішнього та зовнішнього застосування при простудних захворюваннях; гострих та хронічних вірусних захворюваннях верхніх дихальних шляхів, хронічних пневмоніях, бронхітах, гострих респіраторних інфекціях; захворювання шкіри в юнацькому віці; герпесі; деяких видів псоріазу, грибкових ураженнях шкіри; опіках; простудних висипаннях на шкірі, укусах комах; ревматоїдний артрит; атеросклероз; харчових отруєннях; ураження стрічковими та круглими хробаками; при всіх захворюваннях шлунково-кишкового тракту; інфекції статевих шляхів (хламідії, трихомонади, гонореї); при захворювання нирок та ін. Колоїдне срібло застосовується при запальних процесах нез'ясованої природи. При прийомі внутрішньо колоїдне срібло проникає в кров і потім швидко розноситься клітинами. Через 3 тижні колоїдне срібло виводиться з організму. Гідрозоль срібла гель купити у Києві.

Колоїдне срібло Colloidal Silver Amino Acid & Botanical 1100 PPM 59.14 мл колоїдні мінерали

Спосіб застосування: від 1 до 2,4 крапель в рот протягом 30 секунд, затримати, потім проковтнути. Або як це рекомендовано вашим медичним працівником. Не для тривалого використання. Якщо Ви вагітні - зверніться до медичного працівника, перш ніж приймати цей продукт. ,sans-serif;">Інші інгредієнти: дистильована вода.

Попередження: не змішувати з хлорованою водою. Використовуйте біфідо та/або ацидофілін з цим продуктом. Ми рекомендуємо марку Natren. Зберігати в сухому місці далеко від прямих сонячних променів. Зберігати у недоступному для дітей місці. Не використовуйте, якщо друк зламаний. Цей продукт продається тільки як харчова добавка.

="left">
Розмір порції: 1 dropperful (18 крапель)
Порцій в упаковці: 53
  Склад однієї порції % Денної норми
Колоїдне срібло 1100 частин на мільйон 1,2375 мг *
* Добова доза не визначена
Напишіть власний відгук
Ви переглядаєте:Колоїдне срібло, Amino Acid & Botanical, 1100 ppm, 59.14
Ваша оцінка
Back to Top

Колоїдне срібло, Amino Acid & Botanical, 1100 ppm, 59.14 - Колоїдні мінерали - Мінерали

1 949 грн