Калію глюконат, Potassium Gluconate, Now Foods, чистий порошок, 454 г

Продавець товару: Gcomputers

Biotus
Додати до Списку Бажань
Калій бере участь у скороченні мускулатури, регулює артеріальний тиск і серцевий ритм, забезпечує проходження імпульсу по нервовій системі. Він сприяє виведенню рідини з організму, застерігає від депресій, покращує постачання мозку киснем, допомагає позбавлятися шлаків і запобігає інсультам. Калій тісно пов'язаний із серцем. Для збереження відмінного здоров'я необхідно, щоб споживання калію вдвічі перевищувало споживання натрію. Калій необхідний для нормального функціонування всіх м'яких тканин: судин, капілярів, м'язів, а також клітин мозку, печінки, нирок, нервів, залоз внутрішньої секреції та інших органів. Солі калію допомагають виведенню із організму зайвої води, ліквідуючи набряки, затримку виділення сечі. Калій — протисклеротичне засіб, що заважає солям натрію накопичуватися в судинах і клітинах. Калій покращує постачання мозку киснем, допомагає позбутися шлаків та токсичних речовин, сприяє зниженню кров'яного тиску, допомагає при лікуванні алергії. Калій необхідний для здоров'я нервів, фізичної сили та витривалості. При болі в м'язах, припухлості в тканинах при забитих місцях, укусах і синцях в результаті розривів капілярів вам завжди допоможе калій. Калій зніме втому та слабкість. Калій рідкий купити у Києві.

Калію глюконат порошок Potassium Gluconate Now Foods 270 мг 454 гр калій

Рекомендації щодо застосування: як харчова добавка приймайте ½ чайної ложки від 1 до 4 разів на день. Запийте склянкою води або іншим напоєм. Не перевищуйте 4 порцій на день. Інші інгредієнти: карбонат магнію.

Не містить: дріжджі, пшеницю, клейковину, сою, молоко, яйця, рибу.

Попередження: зберігати в прохолодному, сухому місці після відкриття. Увага: тільки для дорослих. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Склад:

Порція: ½ чайної ложки (1,74 г)
Порцій в упаковці : 261
  В одній порції % від добової потреби
Калій (калій глюконат) 270 мг 8%

 

Напишіть власний відгук
Ви переглядаєте:Калію глюконат, Potassium Gluconate, Now Foods, чистий порошок, 454 г
Ваша оцінка
Back to Top

Калію глюконат, Potassium Gluconate, Now Foods, чистий порошок, 454 г - Вітаміни

701 грн