Калій, Potassium, Twinlab, без цукру, без запаху, 480 мл.

Продавець товару: Gcomputers

Biotus
Додати до Списку Бажань
Калій бере участь у скороченні мускулатури, регулює артеріальний тиск і серцевий ритм, забезпечує проходження імпульсу по нервовій системі. Він сприяє виведенню рідини з організму, застерігає від депресій, покращує постачання мозку киснем, допомагає позбавлятися шлаків і запобігає інсультам. Калій тісно пов'язаний із серцем. Для збереження відмінного здоров'я необхідно, щоб споживання калію вдвічі перевищувало споживання натрію. Калій необхідний для нормального функціонування всіх м'яких тканин: судин, капілярів, м'язів, а також клітин мозку, печінки, нирок, нервів, залоз внутрішньої секреції та інших органів. Солі калію допомагають виведенню із організму зайвої води, ліквідуючи набряки, затримку виділення сечі. Калій — протисклеротичне засіб, що заважає солям натрію накопичуватися в судинах і клітинах. Калій покращує постачання мозку киснем, допомагає позбутися шлаків та токсичних речовин, сприяє зниженню кров'яного тиску, допомагає при лікуванні алергії. Калій необхідний для здоров'я нервів, фізичної сили та витривалості. При болі в м'язах, припухлості в тканинах при забитих місцях, укусах і синцях в результаті розривів капілярів вам завжди допоможе калій. Калій зніме втому та слабкість. Калій рідкий купити у Києві.

Калій рідкий Potassium Twinlab 100 мг 480 мл калій

Рекомендації щодо застосування:  приймайте одну столову ложку на день. Рідина калію може бути додана у ваш улюблений сік, суп або напій. Добре збовтати перед використанням.

Інші інгредієнти: очищена вода, гліцерин, лимонна кислота, пропіленгліколь, бензоат натрію (консервант), метилпарабен (консервант). 

Не містить: дріжджі, пшеницю, клейковину, сою, молоко, яйця, рибу.

Попередження: зберігати в прохолодь ном, сухому місці після відкриття. Увага: тільки для дорослих. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Склад: 

Порція:  1 столова ложка (5 мл)
Порцій в упаковці:  96
  В одній порції % від добової потреби
Усього вуглеводів <1 г <1% *
Цукор 0 г
Натрій 0 мг 0%
Калій (цитрат калію та аспартат калію) 100 мг 3%
* Добова потреба розрахована на дієту в 2000 калорій. 
† Добову потребу не встановлено.
Напишіть власний відгук
Ви переглядаєте:Калій, Potassium, Twinlab, без цукру, без запаху, 480 мл.
Ваша оцінка
Back to Top

Калій, Potassium, Twinlab, без цукру, без запаху, 480 мл. - Вітаміни з калієм - Мінерали

828 грн