Кальцій Д3, Sundown Naturals 250 таблеток.

Продавець товару: Gcomputers

Biotus
Додати до Списку Бажань

Кальцій формує кісткову та зубну тканину. Він бере участь у регуляції проникності клітинних мембран, процесі згортання крові, підтримує стабільність серцевої діяльності, бере участь у скороченні скелетних та гладких м'язів, мускулатури міокарда. Сприяє виведенню солей важких металів та радіонуклідів. Оскільки постійно відбувається виведення кальцію з організму - слід у будь-якому віці стежити надходженням його з їжею в необхідних кількостях або приймати додатково у разі його нестачі.  Вітамін D3 - керує засвоєнням кальцію і сприяє його інтеграції в кістковий скелет. Він є головним регулятором фосфорно-кальцієвого обміну, підтримує рівень кальцію та фосфору в крові, бере участь у формуванні та віковому розсмоктуванні кісткової тканини. В осіб похилого віку при дефіциті вітаміну D3 розвивається остеопороз кісток нижніх відділів хребта, кісток тазу та нижніх кінцівок. Організм, за умови регулярного впливу сонячного світла на шкіру, може самостійно виробляти вітамін D3. Однак це відтворення вітаміну не є достатнім для здоров'я у зимову пору року.  Кальцій D3 купити в Києві.  Кальцій D3 у таблетках

Кальцій Д3 Rexall Sundown Naturals 1000 мг 250 таблеток кальцій з раковин устриць

Спосіб застосування: 2 таблі ти на день, бажано, з їжею.

Не містить: цукру, молока, лактози, сої, клейковини, пшениці, дріжджів, штучних барвників, ароматизаторів, підсолоджувачів. Без &консерваторів.

Попередження: зберігати в сухому, прохолодному місці в недосяжності дітей. Не вживати, якщо захисне кільце зламано або відсутнє.  

Інші інгредієнти: овочева целюлоза, діоксид титану, стеарат магнію рослинного.

 

Склад
Порція: 2 таблетки
Кількість порцій: 125
 

В одній порції

% від добової потреби
Вітамін Д3 (холікальциферол) 400 МО 100%
Кальцій (карбонат кальцію) 1,000 мг (1гg) 100%
Натрій 10 мг <1%

 

 

 

Напишіть власний відгук
Ви переглядаєте:Кальцій Д3, Sundown Naturals 250 таблеток.
Ваша оцінка
Back to Top

Кальцій Д3, Sundown Naturals 250 таблеток. - Вітамін Д - Вітаміни

916 грн