Кальцій, Cal-Quick, Twinlab, 480 мл.

Продавець товару: Gcomputers

Biotus
Додати до Списку Бажань

Кальцій необхідні організму в першу чергу. Кальцій формує кісткову та зубну тканину. Він бере участь у регуляції проникності клітинних мембран, процесі згортання крові, підтримує стабільність серцевої діяльності, бере участь у скороченні скелетних та гладких м'язів, мускулатури міокарда. Сприяє виведенню солей важких металів та радіонуклідів. Оскільки постійно відбувається виведення кальцію з організму - слід у будь-якому віці стежити надходженням його з їжею в необхідних кількостях або приймати додатково у разі його нестачі. Для максимальної активності магній і кальцій повинні надходити в організм у співвідношенні (1:2). . Він є головним регулятором фосфорно-кальцієвого обміну, підтримує рівень кальцію та фосфору в крові, бере участь у формуванні та віковому розсмоктуванні кісткової тканини. У осіб похилого віку при дефіциті вітаміну D3 розвивається остеопороз кісток нижніх відділів хребта, кісток таза і нижніх кінцівок. Організм, за умови регулярного впливу сонячного світла на шкіру, може самостійно виробляти вітамін D3. Однак це відтворення вітаміну не є достатнім для здоров'я у зимову пору року. Рідкий кальцій магній - краща і приємніша форма отримання мінералів. Рідкий кальцій для дітей. Рідкий кальцій D купити в Києві. 

Рідкий кальцій D з полуничним смаком Calcium Twinlab 480 мл колоїдні мінерали

Спосіб застосування: дітям до 4 років по 1 ч. ложці на день після їди, дітям старше 4 років і дорослим по 2 ч. ложки на день після їди в нерозбавленому вигляді або з соком. span>

Інші інгредієнти : вода, гліцерин, устриці, пропіленгліколь, полуниця, трагакант смоли, холекальциферол, метилпарабен (консервант), подорожник, пропілпарабен (консервант), м'ята перцева (аромат).

Не містить: молочних продуктів, штучних барвників.

Попередження: добре збовтати перед використанням. Охолодження не потрібне. Зберігайте у щільно закритій тарі в прохолодному, сухому місці.

  

Порціядітям до 4 років по 1 год. ложці (5 мл)
Кількість порцій96
Порція: діти старше 4 років і дорослі по 2 ч. ложки (10 мл)
Кількість порцій48
  В одній порції % від добової потреби дітям до 4 років В одній порції % від добової потреби дітям від 4 років, дорослим
Калорії 10   20  
Всього вуглеводів 2 г <1% 4 г   <2%
Вітамін D 400 МО   100% 800 МО 200%
Кальцій  500 мг 100% 1000 мг 100%
Напишіть власний відгук
Ви переглядаєте:Кальцій, Cal-Quick, Twinlab, 480 мл.
Ваша оцінка
Back to Top

Кальцій, Cal-Quick, Twinlab, 480 мл. - Вітаміни для дітей - Вітаміни

716 грн