Кальцій магній Д3 (Calcium Magnesium Vitamin D3), Solgar, 300 таблеток

Продавець товару: Gcomputers

Biotus
Додати до Списку Бажань

  Кальцій формує кісткову та зубну тканину. Він бере участь у регуляції проникності клітинних мембран, процесі згортання крові, підтримує стабільність серцевої діяльності, бере участь у скороченні скелетних та гладких м'язів, мускулатури міокарда. Сприяє виведенню солей важких металів та радіонуклідів. Оскільки постійно відбувається виведення кальцію з організму - слід у будь-якому віці стежити надходженням його з їжею в необхідних кількостях або приймати додатково у разі його нестачі. Для максимальної активності магній і кальцій повинні надходити в організм у співвідношенні (1:2). . Він є головним регулятором фосфорно-кальцієвого обміну, підтримує рівень кальцію та фосфору в крові, бере участь у формуванні та віковому розсмоктуванні кісткової тканини. У осіб похилого віку при дефіциті вітаміну D3 розвивається остеопороз кісток нижніх відділів хребта, кісток таза і нижніх кінцівок. Організм, за умови регулярного впливу сонячного світла на шкіру, може самостійно виробляти вітамін D3. Однак це відтворення вітаміну не є достатнім для здоров'я у зимову пору року. Кальцій магній D3 купити в Києві.  Кальцій магній Д3 в таблетках

Кальцій магній (Calcium Magnesium) Solgar 300 таблеток Кальцій Д3

5 таблеток на день, бажано, під час їжі. Можна розподілити прийом протягом дня або за вказівкою лікаря.

Не містить: клейковини, пшениці, молочних продуктів, сої, дріжджів, цукру, натрію, штучних ароматизаторів, підсолоджувачів та консервантів.

Перезастереження: перед прийомом проконсультуватися з лікарем, якщо ви вагітні, годуєте грудьми, приймаєте ліки за рецептом або маєте захворювання.  Припиніть використання та проконсультуйтеся з вашим лікарем, якщо виникнуть будь-які побічні реакції.  

Склад:
Порція: 5 таблеток
Порцій в упаковці: 60
  Склад однієї порції % від добової потреби
Калорії 15  
Усього вуглеводів 3 г 1% **
Харчові волокна 1 г 4% **
Вітамін D3 (холекальциферол) 400 МО 100%
Магній (у вигляді оксиду магнію, цитрат магнію) 500 мг 125%
Кальцій (як цитрат кальцію) 1000 мг 100%
** Відсоток денної норми заснований на дієті в 2000 калорій
Напишіть власний відгук
Ви переглядаєте:Кальцій магній Д3 (Calcium Magnesium Vitamin D3), Solgar, 300 таблеток
Ваша оцінка
Back to Top

Кальцій магній Д3 (Calcium Magnesium Vitamin D3), Solgar, 300 таблеток - Вітамін Д - Вітаміни

1 262 грн