Кальцій магній цинк (Calcium Magnesium Zinc), Solgar, 250 таблеток

Продавець товару: Gcomputers

Biotus
Додати до Списку Бажань

Кальцій формує кісткову та зубну тканину. Він бере участь у регуляції проникності клітинних мембран, процесі згортання крові, підтримує стабільність серцевої діяльності, бере участь у скороченні скелетних та гладких м'язів, мускулатури міокарда. Сприяє виведенню солей важких металів та радіонуклідів. Оскільки постійно відбувається виведення кальцію з організму - слід у будь-якому віці стежити надходженням його з їжею в необхідних кількостях або приймати додатково у разі його нестачі.  Цинк - мінерал, необхідний для здоров'я кісткової тканини. Препарат КМЦ – це чудова комбінація трьох життєво важливих мінералів, яка допомагає засвоєнню кожного елемента, оскільки кальцій гірше засвоюється кістковою тканиною без магнію і цинку. А цинк впливає на шкіру та волосся тільки, якщо в організмі є кальцій та магній. Комплексна дія цієї формули має неоціненне значення для здоров'я кісток, зубів, нігтів та волосся.  Кальцій магній цинк купити у Києві. Кальцій магній цинк у таблетках. .64.161&c=5">Кальцій магній цинк Solgar 250 таблеток

Спосіб застосування: Не містить: пшениці, молочних продуктів, сої, дріжджів, глютена, цукру, солі, крохмалю, штучних ароматизаторів, підсолоджувачів та консервантів.

Перезастереження: перед прийомом проконсультуватися з лікарем, якщо ви вагітні, годуєте грудьми, приймаєте ліки за рецептом або маєте захворювання.  Зберігати у сухому, прохолодному, недоступному для дітей місці. Далеко від світла та вологи. Не використовувати, якщо захисне кільце зламано або відсутнє.


Склад:
Порція: 3 таблетки
Порцій в упаковці: 83
  Склад однієї порції % від добової потреби
     
Усього вуглеводів 1 г 1% **
Кальцій (карбонат кальцію, цитрат кальцію, глюконату кальцію) 1000 мг 100%
Магній (у вигляді оксиду магнію, цитрат магнію, глюконату магнію) 400 мг 100%
Цинк (глюконат цинку) 15 мг 100%
** Відсоток денної норми заснований на дієті в 2000 калорій    

 


Солгар

 

Напишіть власний відгук
Ви переглядаєте:Кальцій магній цинк (Calcium Magnesium Zinc), Solgar, 250 таблеток
Ваша оцінка
Back to Top

Кальцій магній цинк (Calcium Magnesium Zinc), Solgar, 250 таблеток

812 грн