Кальцій з раковин устриць, Calcium "600", Solgar, з вітаміном Д3, 240 таблеток

Продавець товару: Gcomputers

Biotus
Додати до Списку Бажань

 Кальцій формує кісткову та зубну тканину. Він бере участь у регуляції проникності клітинних мембран, процесі згортання крові, підтримує стабільність серцевої діяльності, бере участь у скороченні скелетних та гладких м'язів, мускулатури міокарда. Сприяє виведенню солей важких металів та радіонуклідів. Оскільки постійно відбувається виведення кальцію з організму - слід у будь-якому віці стежити надходженням його з їжею в необхідних кількостях або приймати додатково у разі його нестачі.  Вітамін D3 - керує засвоєнням кальцію і сприяє його інтеграції в кістковий скелет. Він є головним регулятором фосфорно-кальцієвого обміну, підтримує рівень кальцію та фосфору в крові, бере участь у формуванні та віковому розсмоктуванні кісткової тканини. В осіб похилого віку при дефіциті вітаміну D3 розвивається остеопороз кісток нижніх відділів хребта, кісток тазу та нижніх кінцівок. Організм, за умови регулярного впливу сонячного світла на шкіру, може самостійно виробляти вітамін D3. Однак це відтворення вітаміну не є достатнім для здоров'я у зимову пору року.  Кальцій D3 купити в Києві.  Кальцій D3 у таблетках

Кальцій з раковин устриць "600" Д3 Solgar 240 таблеток кальцій з раковин устриць

Інші інгредієнти: мікрокристалічна целюлоза, рослинна целюлоза, рослинний гліцерин, рослинний магнію стеарат, діоксид титану. 

Не містить: штучні ароматизатори або підсолоджувачі, без консервантів, без цукру, без молока, без лактози, без сої, без глютену, без пшениці, без дріжджів. 

Попередження: якщо ви вагітні або приймаєте будь-які ліки - проконсультуйтеся з медиком перед використанням. Припиніть використання у разі виникнення будь-яких несприятливих реакцій. Зберігати в недоступному для дітей місці. у прохолодному, сухому місці.

Склад:

 

Порція: 2 таблетки
Порцій в упаковці: 120
  В одній порції % від добової потреби
Вітамін D3 (холекальциферол) 600 МО 150%
Кальцій (карбонат кальцію з раковини устриці) 1200 мг 120%
DV = добова потреба не встановлена.
Напишіть власний відгук
Ви переглядаєте:Кальцій з раковин устриць, Calcium "600", Solgar, з вітаміном Д3, 240 таблеток
Ваша оцінка
Back to Top

Кальцій з раковин устриць, Calcium "600", Solgar, з вітаміном Д3, 240 таблеток - Вітамін Д - Вітаміни

1 105 грн