Електроліти, Sport, Endurance Gel, Vega, 12 пакетів, 45 г

Продавець товару: Gcomputers

Biotus
Додати до Списку Бажань

Вони знаходяться в тканинах організму і в крові у вигляді розчинів солей і сприяють надходженню в клітини організму поживних речовин і виведенню з них продуктів обміну, підтримці водно-сольового балансу клітин і стабілізації кислотності. Для передачі сигналу та скорочення м'язів нашому організму необхідні електроліти. Основні електроліти в організмі людини: натрій, калій та хлор. Регуляція обміну води та електролітів взаємопов'язані. Втрата організмом великої кількості електролітів призводить до порушення водно-сольового балансу. Організми спортсменів при інтенсивному навантаженні втрачають з згодом багато солі, тому їм необхідно своєчасно компенсувати втрати електролітів. Атлети повинні пити напої, які містять солі, до, під час та після тренування. Таким чином, вони компенсують втрату електролітів та знижують ризик м'язових спазмів. Але контролювати водно-сольовий обмін необхідно не тільки при фізичних тренуваннях, а й у повсякденному житті. Порушення водно-сольового балансу, що виникають при зневодненні, можуть призвести до проблем із серцем та нервовою системою. Вся наша їжа та напої містять мінеральні солі, які є джерелами електролітів. Але якщо ви відчуваєте високоінтенсивні навантаження і тренуєтеся більше п'яти годин, то вам потрібна додаткова порція електролітів. Для цього необхідно вживати особливі спортивні напої. Електроліти купити у Києві. Електроліти в порошку

Електроліти порошок зі смаком апельсинової цедри Endurance Gel Vega 12 пакетів по 45 гр

Застосування: одну пачку гелю кожні 30-45 хвилин під час тренування з водою. Можна також приймати за 15 хвилин до тренування для досягнення найкращих результатів.  helvetica,sans-serif;">Інші інгредієнти: фільтрована вода, джерело енергії (виноградний сік, натуральний рис декстрин), солод, суміш електролітів (кальцій, вітамін С, хлорид фосфору, магній, натрій , калій, цинк, мідь, селен, хром), кокосове масло, лимонна кислота.

Зберігати в про холодному, сухому місці далеко від прямих сонячних променів.

-size: small;">Порція: 1 упаковка (45 г)
Порцій у упаковці   12
  В одній порції % від добової потреби *
Калорії 100  
Калорії від жирів 9  
Усього жирів 1 г 2%
Насичений Жир 1 г 5%
Трансжири 0 г  
Натрій 60 мг 3%
Калій 400 мг 11%
Усього вуглеводів 22 г 7%
Харчові волокна 2 г 8%
Цукор 17 г  
Білок 0,5 г  
Вітамін С   70%
Кальцій   25%
Залізо   4%
З незначним джерелом холестерину або вітаміну А . 
* Добова потреба розрахована на дієту в 2000 калорій. Ваша добова норма може бути вищою або нижчою залежно від ваших потреб у калоріях.
  Калорії 2000 2500
Усього жирів Менше ніж 65 г 80 г
Насичених жирів Менше ніж 20 г 25 г
Холестерин Менше ніж 300 мг 300 мг
Натрій Менше ніж 2400 мг 2400 мг
Всього вуглеводів   300 г 375 г
Харчові волокна   25 г 30 г

 

Напишіть власний відгук
Ви переглядаєте:Електроліти, Sport, Endurance Gel, Vega, 12 пакетів, 45 г
Ваша оцінка
Back to Top

Електроліти, Sport, Endurance Gel, Vega, 12 пакетів, 45 г - Електроліти - Спорт

1 890 грн