Електроліти, Coco Hydro, Big Tree Farms, 275 г

Продавець товару: Gcomputers

Biotus
Додати до Списку Бажань

Вони знаходяться в тканинах організму і в крові у вигляді розчинів солей і сприяють надходженню в клітини організму поживних речовин і виведенню з них продуктів обміну, підтримці водно-сольового балансу клітин і стабілізації кислотності. Для передачі сигналу та скорочення м'язів нашому організму необхідні електроліти. Основні електроліти в організмі людини: натрій, калій та хлор. Регуляція обміну води та електролітів взаємопов'язані. Втрата організмом великої кількості електролітів призводить до порушення водно-сольового балансу. Організми спортсменів при інтенсивному навантаженні втрачають з згодом багато солі, тому їм необхідно своєчасно компенсувати втрати електролітів. Атлети повинні пити напої, які містять солі, до, під час та після тренування. Таким чином, вони компенсують втрату електролітів та знижують ризик м'язових спазмів. Але контролювати водно-сольовий обмін необхідно не тільки при фізичних тренуваннях, а й у повсякденному житті. Порушення водно-сольового балансу, що виникають при зневодненні, можуть призвести до проблем із серцем та нервовою системою. Вся наша їжа та напої містять мінеральні солі, які є джерелами електролітів. Але якщо ви відчуваєте високоінтенсивні навантаження і тренуєтеся більше п'яти годин, то вам потрібна додаткова порція електролітів. Для цього необхідно вживати особливі спортивні напої. Електроліти купити у Києві. Електроліти в порошку

Електроліти оригінальний порошок Electrolytes Big Tree Farms 275 гр

Застосування: змішати 2 столові ложки з 350 мл води. span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif; font-size: small;">Інші інгредієнти: кокосова вода, декстроза, фосфат калію, цитрат кальцію, фосфат магнію, марганцю цитрат, аскорбінова кислота, морська сіль, натуральні ароматизатори, іонні мікроелементи, лимонна кислота, діоксид кремнію, нектар кокосової квітки.

Порція: 22 г
Порцій в упаковці: 12
  В одній порції % від добової потреби *
Калорії 80  
Усього жирів 0 г 0%
Натрій 168 мг 7%
Калій 427 мг 14%
20 г 7%
Цукор 16 г  
Білок 0 г  
Вітамін С   210%
Кальцій   6%
Цинк   4%
Магній   25%
Марганець   15%
З незначною кількістю калорій з жирів, насичених жирів, транс-жирів, холестерину, харчових волокон, вітаміну А та заліза.
* Добова потреба розрахована на дієту в 2000 калорій. 
Напишіть власний відгук
Ви переглядаєте:Електроліти, Coco Hydro, Big Tree Farms, 275 г
Ваша оцінка
Back to Top

Електроліти, Coco Hydro, Big Tree Farms, 275 г - Електроліти - Спорт

1 012 грн