Глутатіон, L-Glutathione, Healthy Origins, Setria, знижений, 500 мг, 150 капсул

Продавець товару: Gcomputers

Biotus
Додати до Списку Бажань

 

Глутатіон, Healthy Origins , 500 мг, 150 капсул

Глутатіон - це найголовніший антиоксидант нашого організму, що грає важливу роль в обороні організму проти хвороб, токсинів, вірусів, несприятливого впливу навколишнього середовища, випромінювань та окислювального стресу (вільні радикали). Низький рівень глутатіону пов'язаний з такими захворюваннями, як рак, розсіяний склероз, СНІД, хвороба Альцгеймера та Паркінсона, атеросклероз, ускладнення вагітності, чоловіча безплідність та катаракта. Дефіцит глутатіону може призвести до відсутності координації, психічних розладів та труднощів у підтримці балансу. Без глутатіону наша печінка стала б дуже швидко зашлакованою токсинами, внаслідок чого органи не змогли б виконувати роботу і настала смерть. Рівень глутатіону в клітинах визначає як довго ми житимемо. Вчені вважають, що при падінні рівня глутатіону до 90% оптимального процес погіршення здоров'я стає незворотним. Накопичення токсинів в організмі призводить до ще більшого падіння рівня глутатіону, а коли його стає менше 70%, настає крах. Але ви можете зробити для себе дещо, щоб збільшити природне виробництво в організмі глутатіону та його загальний рівень.
Рекомендації по застосуванню: в якості харчової добавки для дорослих по одній (1) капсулі в день під час їжі або за вказівкою лікаря.
Інші інгредієнти: желатин (капсула), магнію стеарат. Не містить: цукру, солі, крохмалю, дріжджів, пшениці, глютена, сої, молока, яєць, молюсків та консервантів.

  Зберігати у недоступному для дітей місці.

Розмір порції:  1 капсула

 

Склад однієї порції

 

L-глутатіон Зниження 
як N- (NL-гамма-глутаміл-L-цистеїніл) гліцину

500 мг

 

† Денної норми не встановлено.

 

Напишіть власний відгук
Ви переглядаєте:Глутатіон, L-Glutathione, Healthy Origins, Setria, знижений, 500 мг, 150 капсул
Ваша оцінка
Back to Top

Глутатіон, L-Glutathione, Healthy Origins, Setria, знижений, 500 мг, 150 капсул - Глютатіон - Антиоксиданти

2 469 грн