Глутатіон, L-Glutathione, Solgar, знижений, 250 мг, 60 капсул

Продавець товару: Gcomputers

Biotus
Додати до Списку Бажань

  Глутатіон, Solgar , 250 мг, 60 капсул

Глутатіон - це найголовніший антиоксидант нашого організму, що грає важливу роль в обороні організму проти хвороб , вірусів, несприятливого впливу навколишнього середовища, випромінювань та окислювального стресу (вільні радикали) Низький рівень глутатіону пов'язаний з такими захворюваннями, як рак, розсіяний склероз, СНІД, хвороба Альцгеймера та Паркінсона, атеросклероз, ускладнення вагітності, чоловіча безплідність та катаракта. Дефіцит глутатіону може призвести до відсутності координації, психічних розладів та труднощів у підтримці балансу. Без глутатіону наша печінка стала б дуже швидко зашлакованою токсинами, внаслідок чого органи не змогли б виконувати роботу і настала смерть. Рівень глутатіону в клітинах визначає як довго ми житимемо. Вчені вважають, що при падінні рівня глутатіону до 90% оптимального процес погіршення здоров'я стає незворотним. Накопичення токсинів в організмі призводить до ще більшого падіння рівня глутатіону, а коли його стає менше 70%, настає крах. Але ви можете зробити для себе дещо, щоб збільшити природне виробництво в організмі глутатіону і його nbsp; загальний рівень. 

Рекомендації по застосуванню: приймати одну (1)або дві (2) рослинні капсули на день, між прийомами їжі.

Інші інгредієнти: мікрокристалічна целюлоза, рослинна целюлоза, магнію стеарат рослинного. Не містить молоко, яйце, глютен або пшеницю. Не містить цукор, крохмаль, сіль, консерванти або штучний колір, смак або аромат.

Зберігати в недоступному для дітей місці.

При вагітності, годування груддю, прийомі інших ліків, проконсультуватися з  лікарем перед використанням цього продукту.

 

Розмір порції: 1 капсула

 

Порцій в упаковці: 60

 

 

Кількість на порцію  
Глутатіон  250 мг
     
     
* Добова доза не визначена.
Напишіть власний відгук
Ви переглядаєте:Глутатіон, L-Glutathione, Solgar, знижений, 250 мг, 60 капсул
Ваша оцінка
Back to Top

Глутатіон, L-Glutathione, Solgar, знижений, 250 мг, 60 капсул - Вітаміни

1 918 грн