Д рибоза з креатином, Ribose Energy, Now Foods, Sport, 315 г

Продавець товару: Gcomputers

Biotus
Додати до Списку Бажань

Після інтенсивних тренувань та стресів рівень АТФ у клітинах значно знижується. Додаткове вживання рибози допомагає відновленню в серцевому м'язі та скелетній мускулатурі необхідної концентрації АТФ, втраченої при тяжкій фізичній роботі та інтенсивних тренуваннях. D-рибоза здатна допомагати збільшенню м'язової енергії, покращувати витривалість, відновлюватися після тренувань. Регулярне використання D-рибози сприяє збільшенню клітинних запасів енергії та запасів АТФ. Ця добавка ідеально підходить для силових видів спорту (спринт та підняття ваг). Додатковий прийом рибози корисний також ішемічних станах, коли скорочується надходження кисню в тканини. D-рибоза взаємодіє з креатином і посилює його дію. КРЕАТИН - одне з найважливіших відкриттів, зроблених останніми роками у сфері спортивного харчування. Він підвищує запаси енергії у м'язових клітинах, сприяє швидкому зростанню сили та м'язової маси. Креатин забезпечує швидку енергію потужного силового характеру. Його прийом дозволяє проводити тренування з найбільшою інтенсивністю, досягти максимального ефекту при силових тренуваннях, значно підвищити результати при стрибках, ривках тощо. Він допомагає збільшувати суху м'язову масу, забезпечує м'язи енергією, прискорює процес відновлення м'язів. Креатин бере участь у енергетичних процесах у м'язі. Креатин викликає зростання обсягу м'язових тканин з допомогою стимуляції синтезу протеїну. Креатин пов'язаний з водою, що дає м'язам відчуття та вид "закачаних" за рахунок збільшення обсягів клітин тканини. Креатин є в організмі людини природним чином, але запас АТФ зберігається не більше, ніж на 8-12 секунд, тому для тривалого тренування необхідно заздалегідь створювати запас креатину в клітинах. Д рибоза спорт з порошок креатином. Д рибоза спорт з креатином купити в Києві. 5&q=12932&t=178.54.64.161&c=5">Д рибоза спорт з креатином 100 % чистий порошок D-Ribose Now Foods 315 гр 

Рекомендації щодо застосування: в якості харчової добавки змішайте 2,5 чайні ложки в соку або воді від 2 до 3 разів на день, бажано, до та після тренування.

Не містить: солі, дріжджів, пшениці, клейковини, сої, риби, молюсків, горіхів, яєць та молочних продуктів.

Попередження: увага: інсулінозалежні з цукровим діабетом і вагітні жінки повинні проконсультуватися зі своїм лікарем перед використанням D-рибозу. 

Склад:

Порція: 2,75 чайні ложки (5,8 г)
Порцій в упаковці: 54
  В одній порції % від добової потреби
Калорії 15  
Усього вуглеводів 2,5 г <1% *
Цукор 2,5 г
D-рибоза порошок  2,5 г (2,500 мг)
Креатін 2,5 г (2,500 мг)
* Добова потреба розрахована на дієту в 2000 калорій. 
† Добову потребу не встановлено

 

Напишіть власний відгук
Ви переглядаєте:Д рибоза з креатином, Ribose Energy, Now Foods, Sport, 315 г
Ваша оцінка
Back to Top

Д рибоза з креатином, Ribose Energy, Now Foods, Sport, 315 г - Вітаміни

2 077 грн