Цитрат кальцію, Twinlab, 300 капсул

Продавець товару: Gcomputers

Biotus
Додати до Списку Бажань

Кальцій формує кісткову та зубну тканину. Він бере участь у регуляції проникності клітинних мембран, процесі згортання крові, підтримує стабільність серцевої діяльності, бере участь у скороченні скелетних та гладких м'язів, мускулатури міокарда. Сприяє виведенню солей важких металів та радіонуклідів. Оскільки постійно відбувається виведення кальцію з організму - слід у будь-якому віці стежити надходженням його з їжею в необхідних кількостях або приймати додатково у разі його нестачі. Для максимальної активності магній і кальцій повинні надходити в організм у співвідношенні (1:2). Цитрат кальцію макній купити в Києві.  Цитрат кальцію магній у капсулах

 

Цитрат кальцію магній Twinlab 2:1 300 капсул Цитрат кальцію

Рекомендації щодо застосування: по 2 капсули на день, бажано, під час їжі. 

Інші інгредієнти: желатин, натрій-кроскармелоза, тригліцериди із середньою довжиною ланцюга, магнію стеарат, аспартат магнію.

 Не містить: найпоширеніших алергенів, таких як: риба, кукурудза, соя, дріжджі, пшениця, ячмінь, лактоза (молочний цукор) або інших молочних та яєчних продуктів. Немає ароматизаторів, цукру, солі, штучних підсолоджувачів, консервантів.

 Попередження: хпоранити в сухому, прохолодному, недоступному для дітей місці. Не використовуйте, якщо друк під ковпаком зламана або відсутній.

  

Склад:
Порція: 2 капсули
 Порцій в упаковці: 150
  Склад однієї порції % від добової потреби
Кальцій (з трикальцієвого цитрату)  300 мг 30%
Магній (з оксиду магнію) 150 мг 38% 150 мг 38%+
Напишіть власний відгук
Ви переглядаєте:Цитрат кальцію, Twinlab, 300 капсул
Ваша оцінка
Back to Top

Цитрат кальцію, Twinlab, 300 капсул - Кальцій - Мінерали

1 695 грн