Цитрат кальцію і вітамін Д (Calcium Citrate), Life Extension, 300 кап.

Продавець товару: Gcomputers

Biotus
Додати до Списку Бажань

 Кальцій формує кісткову та зубну тканину. Він бере участь у регуляції проникності клітинних мембран, процесі згортання крові, підтримує стабільність серцевої діяльності, бере участь у скороченні скелетних та гладких м'язів, мускулатури міокарда. Сприяє виведенню солей важких металів та радіонуклідів. Оскільки постійно відбувається виведення кальцію з організму - слід у будь-якому віці стежити надходженням його з їжею в необхідних кількостях або приймати додатково у разі його нестачі.  Вітамін D - керує засвоєнням кальцію і сприяє його інтеграції в кістковий скелет. Він є головним регулятором фосфорно-кальцієвого обміну, підтримує рівень кальцію та фосфору в крові, бере участь у формуванні та віковому розсмоктуванні кісткової тканини. В осіб похилого віку при дефіциті вітаміну D розвивається остеопороз кісток нижніх відділів хребта, кісток тазу та нижніх кінцівок. Організм, за умови регулярного впливу сонячного світла на шкіру, може самостійно виробляти вітамін D3. Однак це відтворення вітаміну не є достатнім для здоров'я у зимову пору року. Кальцій - вітамін Д купити в Києві. Кальцій вітамін Д у капсулах Цитрат кальцію і вітамін Д (Calcium) Life Extension 200 мг 300 капсул Цитрат кальцію

Рекомендації щодо застосування:  від 1 до 7 капсул на день під час їжі або за рекомендацією лікар а. Перевірте вміст кальцію в інших добавках, які ви приймаєте, щоб визначити, скільки додаткового кальцію слід приймати. : 0px; outline: 0px; color: rgb(102, 102, 102); font-family: Arial; line-height: 19.2000007629395px; background-image: initial; -origin: initial; background-clip: initial; background-position: 0px 0px; background-repeat: initial;">Інші інгредієнти: рослинна целюлоза (капсули), стеаринова кислота, діоксид кремнію.

 Попередження: якщо ви вагітні, годуєте грудьми або приймаєте ліки - перед прийомом проконсультуйтеся з лікарем.Якщо виникнуть які-небудь побічні реакції - припиніть прийом і зверніться до лікаря. Хпоранити в сухому, прохолодному, недоступному для дітей місці Не використовуйте, якщо друк під ковпаком зламана або відсутній.

 

 

Склад: 
Порція: 1 капсула
 
  Склад однієї порції % від добової потреби
Вітамін D3 ( холекальциферол) 100 МО 25%
Кальцій (цитрат кальцію) 200 мг 20%
     
Напишіть власний відгук
Ви переглядаєте:Цитрат кальцію і вітамін Д (Calcium Citrate), Life Extension, 300 кап.
Ваша оцінка
Back to Top

Цитрат кальцію і вітамін Д (Calcium Citrate), Life Extension, 300 кап. - Вітамін Д - Вітаміни

1 100 грн