Цинк смак лимона, Флавіо цинк, Flavo-Zinc Lonzenge, Solgar, 50 льодяників

Продавець товару: Gcomputers

Biotus
Додати до Списку Бажань

Цинк дуже важливий для правильного функціонування імунної системи, для захисту організму від старіння, безпліддя, раку, захворювань мозку. Цинк бере участь в утворенні білків та нуклеїнових кислот, залучений у синтез та розщеплення вуглеводів, жирів та білків, чудово усуває алкогольну інтоксикацію, необхідний для секреції, синтезу та утилізації інсуліну, необхідний для зростання та відновлення кісток, нігтів та волосся. Цинк необхідний вагітним жінкам. Корисні властивості цинку можна перераховувати ще довго. Глюконат цинку купити у Києві. Глюконат цинку в льодяниках - зручна та приємна форма прийому цинку

Цинк зі смаком лимона флаво цинк Solgar  50 льодяниківцинк

Рекомендації щодо застосування: в якості харчової добавки дорослим одне (1) драже в день, переважно, під час їжі або за вказівкою лікаря.

Інші інгредієнти: згущений тростинний сироп, мікрокристалічна целюлоза, рослинна стеаринова кислота, натуральні ароматизатори, діоксид кремнію, лимонна кислота, магнію рослинного. 

Не містить: клейковину, пшеницю, молочні продукти, сою, дріжджі, цукор, штучні ароматизатори, підсолоджувачі та консерванти.

Попередження: якщо ви вагітні, приймаючи будь-які ліки - проконсультуйтеся з вашим лікарем, перш ніж приймати харчову добавку. Зберігати у недоступному для дітей місці. Зберігати у прохолодному, сухому місці. Не використовуйте, якщо упаковка пошкоджена.

Склад: 

Порції: 1 драже
  В одній порції % від добової потреби
Всього вуглеводів 1 г <1% **
Цукор 1 г ***
Цинк (цитрат цинку, глюконат) 23 мг 153%

** Добова потреба розрахована на дієту в 2000 калорій 
*** Добова потреба не встановлена

 

Напишіть власний відгук
Ви переглядаєте:Цинк смак лимона, Флавіо цинк, Flavo-Zinc Lonzenge, Solgar, 50 льодяників
Ваша оцінка
Back to Top

Цинк смак лимона, Флавіо цинк, Flavo-Zinc Lonzenge, Solgar, 50 льодяників - Вітаміни

517 грн