Біотин, Biotin, Now Foods, 5000 мкг, 60 капсул

Продавець товару: Gcomputers

Biotus
Додати до Списку Бажань

Біотин, Now Foods, 5000 мкг, 60 капсул

Біотин  - це вітамін, який іноді називають вітаміном Н або вітаміномВ7. Це один з восьми вітамінів групи В. Вітаміни, загалом, допомагають формуванню здорової нервової системи, шкіри, очей, волосся , печінки та слизової оболонки рота.

Біотин відіграє важливу роль у метаболізмі та виробництві енергії

  Роль біотину у підтримці нормального рівня цукру в крові

   Біотин зберігає волосся та шкіру здоровими

 Біотин сприяє росту нігтів і волосся. Насправді, дослідження показують, що принаймні 100 мг біотину в день  може  запобігти втраті волосся у чоловіків. span>

  Дефіцит біотину

 пов'язано з ндостатком біотину.  Інші симптоми дефіциту біотину:  анемія, високий рівень цукру в крові, запалення шкіри та слизових оболонок, безсоння, болі в м'язах, втрата апетиту, нудота та виразки на мові.

Важливо споживати не біотин окремо, а мати в раціоні повний спектр вітамінів та мінералів.

 

Спосіб застосування:  1 капсула 1 - 2 рази на день.

Не містить: глютена, пшениці, молока, дріжджів, цукру, натрію, штучних добавок, підсолоджувачів, консервантів та барвників. < /p>

Попередження: зберігати в сухому, прохолодному місці, недоступному для дітей. Не вживати, якщо захисне кільце зламано або відсутнє. box-sizing: border-box; margin: 0px; padding: 0px; border: 0px; outline: 0px; font-size: 12px; color: rgb(102, 102, 102); font-family: Arial; font-style: normal; font-variant: normal; font-weight: normal; letter-spacing: normal; line-height: 19.2000007629395px; orphans: auto; text-align: start; text-indent: 0px; text-transform: none; white-space: normal; widows: auto; word-spacing: 0px; -webkit-text-stroke-width: 0px; background: rgb(255, 255, 255);">Інші інгредієнти:  рисове борошно, рослинна целюлоза, рослинний магнію стеарат і кременезем.

Склад
Порція: 1 капсула
  В одній порції % від добової потреби
Біотин  5000 мкг 1670%
     

 

Напишіть власний відгук
Ви переглядаєте:Біотин, Biotin, Now Foods, 5000 мкг, 60 капсул
Ваша оцінка
Back to Top

Біотин, Biotin, Now Foods, 5000 мкг, 60 капсул

227 грн