Баріатрична підтримка, Twinlab, 120 цукерок

Продавець товару: Gcomputers

Biotus
Додати до Списку Бажань

  Кальцій формує кісткову та зубну тканину. Він бере участь у регуляції проникності клітинних мембран, процесі згортання крові, підтримує стабільність серцевої діяльності, бере участь у скороченні скелетних та гладких м'язів, мускулатури міокарда. Сприяє виведенню солей важких металів та радіонуклідів. Оскільки постійно відбувається виведення кальцію з організму - слід у будь-якому віці стежити надходженням його з їжею в необхідних кількостях або приймати додатково у разі його нестачі. Для максимальної активності магній і кальцій повинні надходити в організм у співвідношенні (1:2). . Він є головним регулятором фосфорно-кальцієвого обміну, підтримує рівень кальцію та фосфору в крові, бере участь у формуванні та віковому розсмоктуванні кісткової тканини. У осіб похилого віку при дефіциті вітаміну D3 розвивається остеопороз кісток нижніх відділів хребта, кісток таза і нижніх кінцівок. Організм, за умови регулярного впливу сонячного світла на шкіру, може самостійно виробляти вітамін D3. Однак це відтворення вітаміну не є достатнім для здоров'я у зимову пору року. Кальцій магній D3 купити в Києві.  Кальцій магній Д3 у цукерках

Баріатрична підтримка (Calcium Magnesium) Twinlab 120 цукерок Цитрат кальцію

  Рекомендації щодо застосування: font-family: arial, helvetica, sans-serif; color: rgb (102, 102, 102); line-height: 19.2000007629395px; background-color: initial; . 

Інші інгредієнти: сахароза, маніт, натуральний ароматизатор, стеаринова кислота, плоди журавлини, лимонна кислота, яблучна кислота, мальтодекстрин.

 Попередження: якщо ви вагітні, годуєте грудьми або приймаєте ліки - перед прийомом проконсультуйтеся з лікарем. Хпоранити в сухому, прохолодному, недоступному для дітей місці. Не використовуйте, якщо друк під ковпаком зламана або відсутній.

     

Склад:     
Порція: 4 платівки    
Порцій в упаковці: 30    
  Склад однієї порції % від добової потреби
Калорії 20  
Вуглеводи 5 г 1% **
Цукор 4 г
Вітамін D (холекальциферол) 800 МО 200%
Кальцій (цитрат кальцію тетрагідрат) 1000 мг 100%
Магній (у вигляді оксиду магнію, аспартат магнію гідрохлорид) 500 мг 125%
** Відсоток денної норми заснований на дієті в 2000 калорій.    
†  Добова потреба не визначена
Напишіть власний відгук
Ви переглядаєте:Баріатрична підтримка, Twinlab, 120 цукерок
Ваша оцінка
Back to Top

Баріатрична підтримка, Twinlab, 120 цукерок - Кальцій - Мінерали

1 006 грн