Алое вера (Aloe Vera), Solgar, 100 капсул

Продавець товару: Gcomputers

Biotus
Додати до Списку Бажань

Спільна дія всіх складових Алое Віра (амінокислот, вітамінів, ферментів, антрахінонових сполук) - робить його вплив на організм дуже ефективним.Алое Віра здатне глибоко проникати в різні тканини організму швидше за воду, успішно виводить токсини, шлаки, радіонукліди, очищає кров і лімфу. Дивує здатність Алое Віра лікувати рани, шлунково-кишкові отруєння та інтоксикацію організму. Алое Віра нормалізує роботу всіх обмінних процесів організму, і в першу чергу кишківника, знімає надчутливість. Це противиразковий, протиалергічний та антистресовий засіб, що підвищує ферментативну активність, покращує кровообіг та процес відновлення клітин організму, що підвищує загальний тонус організму. Ці якості Алое Віра особливо важливі для сердечників, людей похилого віку, людей, які перенесли тяжкі захворювання, операції тощо. Завдяки Алое Віра активний період життя людини набагато продовжується. Алое Віра містить 18 амінокислот (будівельний матеріал організму), у тому числі 8 незамінних. Алое сприяє утворенню колагену, білкової основи сполучної тканини, що особливо цінується при лікуванні ран, опіків, пошкоджених тканин, при недопущенні старіння шкіри та утворення зморшок. Дивовижна властивість Алое Віра – Налаштовувати імунну систему, це - імуномодулятор. Таким чином алое віра кращий очищувальний, гомеостатичний, поживний, імуномодулюючий, протизапальний і регенеруючий засіб, здатний відновити, нормалізувати життєдіяльність та функціонування всіх органів та організму в цілому. Алое вера купити у Києві. Алое віра в капсулах

Алое віра Aloe Vera Solgar 100 вегетаріанських капсулСолгар

Застосовувати:  1 -2 капсули на день.

 Не слід перевищувати рекомендовану дозу. Не для тривалого застосування (може виникнути залежність).

Інші інгредієнти: растельна целюлоза, мікрокристалічна целюлоза, магнію стеарат рослинного, рослинна стеаринова кислота.

Не містить: цукри, солі, кукурудзи, дріжджів, пшениці, сої та молочних продуктів, консервантів, смакових добавок та барвників.

 Не використовувати при нудоті, блювоті, діареї, рідкому стільці або болях у животі.  serif;">Звернутися до лікаря, якщо є порушення з боку роботи кишечника.

Зберігати при кімнатній температурі.

З обережністю приймати препарат при вагітності, прийомі інших ліків.

Не використовувати, якщо друк зламана або відсутні. Зберігати в недоступному для дітей місці. align="left"> Порція:  1 капсула Порцій у упаковці: 100   В одній порції % від добової потреби

Екстракт алое віра (200: 1) [лист]

 

1,2 мг  * Алое віра порошок [лист]  308мг *  

** Добова потреба не визначена. span>

Напишіть власний відгук
Ви переглядаєте:Алое вера (Aloe Vera), Solgar, 100 капсул
Ваша оцінка
Back to Top

Алое вера (Aloe Vera), Solgar, 100 капсул - Вітаміни

654 грн