Альфальфа, люцерна, Alfalfa Leaf, Now Foods, 500 мг, 100 капсул

Продавець товару: Gcomputers

Biotus
Додати до Списку Бажань

Це - натуральна вітамінно-мінеральна та білкова підтримка для зростаючого або ослабленого хронічними захворюваннями організму, що сприяє очищенню організму та нормалізації обміну речовин, підвищенню лактації у жінок, що годують, і нормалізації роботи шлунково -Кишкового тракту. Люцерна містить кальцій, магній, фосфор, калій, вітаміни А, Д і К, ізофлавоноїди, хлорофіл, мікроелементи, протеолітичні ферменти, що розщеплюють білки та сприяють їх засвоєнню. Ця рослина має протизапальну дію, тому використовується при циститі, простатиті, пептичних виразках, артриті, ревматизмі, подагрі, для профілактики атеросклерозу. Комплексно лікує респіраторні захворювання: ГРЗ, бронхіт, трахеїт. При вживанні люцерни підвищується еластичність артерій, знижується рівень холестерину та стабілізується рівень цукру в крові, запобігаючи розвитку діабету. Люцерна застосовується у стоматології, косметології та ін. Таким чином люцерна багатосторонньо благотворно впливає на організм людини. Альфальфу (люцерну) купити у Києві. Альфальфа у капсулах

Альфальфа Alfalfa Now Foods 500 мг 100 капсул Нау фудз

Спосіб застосування: по 1 капсулі 3 рази на день під час їжі.

Інші інгредієнти: желатин (капсули), магнію стеарат (рослинний джерело), стеаринова кислота (рослинний джерело) і целюлоза.

Не містить: цукру, солі, крохмалю, дріжджів, пшениці, глютена, кукурудзи, сої, молока, яєць, молюсків або консервантів. Органічна люцерна становить 80% від загальної маси капсули.

 зберігати в сухому, прохолодному місці поза досяжністю дітей. кільце зламано або відсутнє.

 

tr>
Склад
Порція: 1 капсула
В одній порції % від добової потреби
Органічна люцерна (Medicago Sativa) (листя)  500 мг *
* Добова потреба не визначена    
Напишіть власний відгук
Ви переглядаєте:Альфальфа, люцерна, Alfalfa Leaf, Now Foods, 500 мг, 100 капсул
Ваша оцінка
Back to Top

Альфальфа, люцерна, Alfalfa Leaf, Now Foods, 500 мг, 100 капсул - Вітаміни

338 грн