Альфа-ліпоєва кислота, Alpha Lipoic Acid, Solgar, 60 мг, 30 капсул

Продавець товару: Gcomputers

Biotus
Додати до Списку Бажань

Альфа-ліпоєва кислота, Солгар, 60 мг, 30 капсул

Альфа-ліпоєва кислота  - це універсальний антиоксидант, який контролює і нейтралізує вільні радикали в нашому організмі. Ця речовина відновлює ендогенні антиоксиданти, такі як глутатіон, вітаміни Е і С, коензим Q10 для повторного використання, пов'язує токсичні метали в організмі, що призводить до зниження вироблення вільних радикалів. Також альфа-ліпоєва кислота бере участь в обміні речовин, перетворюючи глюкозу на енергію для потреб організму, допомагає підтримувати здоровий рівень цукру в крові при використанні його в раціоні. Вважається, що спортсменам та бодібілдерам корисне вживання альфа-ліпоєвої кислоти у вигляді харчової добавки, оскільки вона послаблює оксидативний стрес і регулює метаболізм глюкози.

Рекомендації щодо застосування: в якості харчової добавки для дорослих приймати 1-2 капсули на день, переважно, під час їжі або за вказівкою лікаря.

<Інші інгредієнти: мікрокристалічна целюлоза, рослинна целюлоза, стеарат магнію рослинного. сої, ячменю, риби, молюсків, горіхів.Без консервантів, штучних ароматизаторів та синтетичних барвників.

Попередження: не слід перевищувати рекомендовану дозу. Зберігати в прохолодному, сухому місці після відкриття. Зберігати в недоступному для дітей місці. З обережністю приймати вагітним і годуючим. Тільки для дорослих.

Склад:

Порція: 1 вегетаріанська капсула
  В одній порції % від добової потреби

Альфа-ліпоєва кислота

Усього вуглеводів

60 мг

**

1%

** Добову потребу не встановлено

* Добова потреба розрахована на дієту в 2000 калорій.

Солгар

Напишіть власний відгук
Ви переглядаєте:Альфа-ліпоєва кислота, Alpha Lipoic Acid, Solgar, 60 мг, 30 капсул
Ваша оцінка
Back to Top

Альфа-ліпоєва кислота, Alpha Lipoic Acid, Solgar, 60 мг, 30 капсул - Вітаміни

433 грн